Yabancı Dizide Yeni Dönem Dizihit.Com

Yabancı Dizide Yeni Dönem Dizihit.Com
Iron Fist, dönemin en çok parlayan dizilerinden bir tanesiydi ancak bu parlayış şüphesiz çok kısa sürdü. Marvel’ın Netflix işbirliği ile yaptığı ve Iron Fist izle seçeneği ile yabancı dizi platformlarından izleyebileceğiniz Iron Fist, IMDB üzerinden 7,2 puan almış bir yapıt. Bakıldığında bugüne dek 46 binden fazla kişinin oyladığı Iron Fist, önümüzdeki sezona onay alacak ancak bu sezonun sönük geçmesi beklenmiyor. 

Senarist ve yönetmen kadrosunda değişikliğe gitmesi, özellikle yönetmenlik bazında bazı niteliklerin değişmesi ile Iron Fist’ten muhteşem bir ikinci sezon izleyebiliriz. Dövüş sahneleri oldukça fazla eleştirilen Iron Fist’te, yaratıcı olarak Scott Buck ve Netflix ile girdiği bu yolda başrollerde Finn Jones, Jessica Henwick, Jessica Stroup gibi isimler bulunuyor. Ortalama 55 dakikalık bölümleri ile Netflix’in bölüm başı en uzun süren yapıtlarından Iron Fist, bakalım karşımıza neler çıkaracak. Iron Fist olmadı, beğenmedim diyorsanız, size Lucifer’ı da takdim edebiliriz; nihayetinde modern ve bizim gibi bir karakter olan şeytanı izlemek, şüphesiz sizlere iyi gelebilecektir. Türkiye’de uzun süredir pek çok hayranı bulunan, Facebook ve Twitter üzerinde çokça hayran sayfalarını görebildiğimiz Lucifer; başrolünde Tom Ellis’i bulunduruyor ve oyuncumuz, Lucifer rolü ile pek çok hayran topladı. 

Henüz 38 yaşında olan oyuncunun, kesinlikle Lucifer’da parladığını söyleyebiliriz. Cehennem’deki bütün liderlik angaryalarından kurtulmak isteyip, kendisine dünya üzerinde yeni bir başlangıç sözü veren ve Cehennem’e dönmeyeceğini herkese ilan eden Lucifer, Cehennem’de işlerin ters gittiğini anlayabilecek kapasitededir ancak bunu takmayacak kadar da vurdumduymaz bir karakterdir. Dönemin en parlak dizilerinden bir tanesi olan ve Lucifer izle seçeneği ile izlenebilecek dizi; şüphesiz sizi eğlendirirken bir yandan gerecektir. Fantastik ögeleri ilk sezonlarda pek görüntüleyemediğimiz, daha çok polisiye ve gerilim odaklı olan Lucifer’da önümüzdeki bölümlerde bunları görebilir miyiz bilmiyoruz ancak stranger things izle yoluyla diziyi izleyen pek çok insanın, fantastik ögelere ağırlık verilmesini istediği de aşikar. Bakalım, ilerleyen dönemde Lucifer, fantastik ögelerini ve Cehennem’i kurgusuna dahil edecek mi, yoksa oyuncunun performansından memnun olarak gerilim ve polisiye üzerinde kurgulanmaya devam mı edecek?