Wessi Şıklığını Erkek Takım Elbise Modelleri İle Yakalayın

Wessi Şıklığını Erkek Takım Elbise Modelleri İle Yakalayın

 

 

Erkeklerin vazgeçilmez giyimlerinden birisidir takım elbiseler. Durum böyle olunca he erkeğin dolabında mutlaka bir tane takım elbise bulunur. 7’ den 70’ e her yaşta erkek kendini bir takım elbisenin içinde hayal eder. Durum böyle olunca yardıma takım elbise firmaları koşmuş ve her tarza hitap edecek takım elbiseler üretmişlerdir.

 

 Takım Elbise Seçerken Bedeninizi Tanıyın

 

 Her insanın farklı bir huyu olduğu gibi vücut olarak da erkekler birbirinden farklıdır. Bu sebeple takım elbise seçerken vücut proporsiyonu önem arz etmektedir. Özellikle ceket uzunluğu ve kol boyu kişinin boyuna göre seçilmeli.

 

 Ceketin etek boyu kalça altına inerse şık bir görüntü olmaz. Aynı şekilde ceketin kol boyunu da bilek bitimine göre ayarlamalısınız. Takım elbiselerin pantolonları da bedeninizden büyük olmamalı. En çok yapılan hatalardan birisi de paça boyudur. Çok uzun bırakılan paça boyu ayakkabıda yığılma yapar ve hoş görüntü vermez.

 

 Seçenek Çok Tarzını Belirle

 

 İlk defa erkek takım elbise alacak kişiler için mutlaka y lacivert ya da siyah renk tercih edilmeli. Çünkü bu iki renk her ortamda şık olabileceği gibi tüm beden kusurlarını da kapatır. Eğer bunlardan biri varsa artık takım seçmekte özgürsünüz.

 

 Kareli modellerden ketene, saten kumaşlı olanlardan ekoseliye kadar pek çok seçenek mevcuttur. Son zamanların en çok tercih edileni ise İtalyan Takım Elbise modelleridir. Hem spor hem de tarz sahibi olarak görünmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Vücudu saran yapısı ile karizmatik erkek görüntüsünüz vazgeçilmez parçalarıdır.

 

 Son olarak söylemek gerekirse takım elbise seçmek incelik gerektir üzerinize denemek gerektirir. O yüzden üstünüzde en çok beğendiğiniz ve şık olduğunu düşündüğünüz takımı seçmelisiniz. Gideceğiniz ortama göre klasik ya da spor çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Satın almak için tıklayınız: https://www.wessi.com/takim-elbise