TÜRKİYE’DE KODAK TARAYICI KULLANIMI

   TÜRKİYE’DE KODAK TARAYICI KULLANIMI

Kodak doküman tarayıcıları serisi ile diğer ürünlerinde de olduğu gibi lider konumdadır. Son teknoloji ürünleri ile sunduğu kolaylık sayesinde tercih edilmektedir. Sorunsuz ürün yapılandırmaları ile hizmet vererek son dönemlerde doküman tarayıcılarında da en çok seçilen isimdir. Birçok model ve özellik ile müşterilerine en iyi doküman tarayıcılarını üreterek hizmet vermektedir.

Kodak tarayıcıları ürettiği seriler ile Yılın Tarayıcı Ödülü’ne layık görülmektedir. Verdiği hizmet ile bireylerin ve firmaların iş akışını hızlandırarak tercih sebebi olmaktadır. Kodak tarayıcılarınızı uzaktan da yönetebilmektesiniz. Veri toplamanın yanı sıra önemli bilgileri de edinmenizi sağlamaktadır. Kodak tarayıcıları tanıdık ve kapsamlı bir kullanıcı ara yüzü sunmasının yanı sıra daha sık bilgi güncellemeleri yapmaktadır. Yapılandırılabilir ayrıcalıklara sahip olurken çoklu giriş imkânını da kullanıcılarına sunmaktadır. Kodak tarayıcıları durum ve sarf malzemeleri ile ilgili bildirimler göndererek uyarmaktadır.

Kodak tarayıcıları ile sistem yöneticileri ağlarında bulunan tarayıcıları basit bir pano çözümü ile yöneterek bakım yapabilmektedir. Kodak tarayıcılarının zaman, bütçe, kaynak ve verimli olması sayesinde en iyi hizmeti alabilmektesiniz. Bu tarayıcılar sayesinde ağınız üzerinde bulunan her yazıcı ile ilgili daha fazla bilgiye hâkim olabilir ve ağ üzerinden çok daha fazla işlem yapabilirsiniz.

Belgeleri, fotoğrafları ve yazışmaları Kodak doküman tarayıcıları ile en hızlı şekilde dijital ortama aktarabilirsiniz. Kodak tarayıcıları hızı ve son teknoloji olması ile lider ve ödüllüdür. Türkiye’de devlet kuruluşları ve bankaların yanı sıra aktif iş akışına sahip olan hukuk firmalarında, tasarım firmalarında, sigorta firmalarında ve mimarlık firmalarında en çok tercih edilen tarayıcılardır. Son yıllarda gittikçe daha çok tercih edilmektedir ve daha iyi bir hizmet için geliştirilmektedir.

Dünya lideri olan Kodak tarayıcıları, Türkiye genelinde geniş bir kullanım kitlesine sahiptir. Kodak tarayıcıları profesyonel çözüm ve en son teknoloji ilkelerini kendisine hedef almıştır ve bu hedefi doğrultusunda dünya üzerinde büyük bir başarı sağlayarak Türkiye’de de çok yaygınlaşmıştır. Tarama kapasitesinin fazla oluşu ve işletim hızı ile en çok tercih edilen tarayıcıdır. Kodak tarayıcıları Türkiye servislerinin arkasında durmaktadır. Dünya pazarına sunulan tarayıcıların satışını yapmakla kalmaz, ürünlerinin bizzat arkasında durarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlar. Doküman tarayıcılarının bir numaralı markası olarak en kaliteli hizmeti müşterilerine sunar.