Türkiye’de En Çok Sevilen Şarkılar Hangileridir?

Türkiye’de En Çok Sevilen Şarkılar Hangileridir?
 

Türkiye’de en çok sevilen şarkılar hangileridir konusunda sizin de aklınıza gelen pek çok şarkı olabilir. İşte merak edenler için en çok sevilen ve klipleri de en çok izlenen şarkılar;

Gülşen – Bangır Bangır

Gülşen’ın Bangır Bangır şarkısının dışında Mirkelam ile beraber seslendirdiği Bu Yüzden adlı şarkı da en çok sevilen şarkılar arasında bulunuyor.

Emrah Karaduman ft. AleynaTilki -  Cevapsız Çınlama

Yetenek Sizsiniz ile sahneye çıkan ve daha sonra çıkarttığı albüm, konserleri ile tartışmalara da neden olan genç şarkıcının Cevapsız Çınlama adlı şarkısı müzik listelerinde en çok dinlenen ve sevilen şarkılar arasında yerini almıştır.

İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine

Özellikle düğün salonlarında ilk dans şarkısı olarak tercih edilen İrem Derici’ nin Kalbimin Tek Sahibine adlı eseri de Türkiye’de en çok dinlenen ve sevilen şarkılar arasında yer almaktadır.

Eypio ft Burak King – Günah Benim

Rap müzik grubu Eypio tarafından seslendirilen Günah Benim adlı şarkı en çok dinlenen eseler arasında bulunmaktadır.

Hadise – Prenses

Hadise tarafından seslendirilen Prenses adlı şarkı da popüler ve sevilen şarkılardan. Hadise’nin tum albumlerini ve kendisi hakkinda detayli bilgiyi http://hadisealbum.com/ sitesinde gorebilirsiniz.

Ece Seçkin – Hoşuna Mı Gidiyor

Gece kulüplerinin vazgeçilmez şarkılarından biri olan Ece Seçkin’in seslendirdiği Hoşuna Mı Gidiyor hareketli ritimleri ile de beğeni kazanmış.

Simge – Miş Miş

Simge’nin Miş Miş adlı eseri de Türkiye’de en çok sevilen şarkılardan biri.

Koray Avcı – Sen

Koray Avcı şarkıları sokak sanatçıları tarafından da oldukça beğeniliyor.

Mümin Sarıkaya – Ben Yoruldum Hayat

Yine en çok dinlenen şarkılardan biri de Ben Yoruldum Hayat. Mümin Sarıkaya’nın seslendirdiği şarkı Türkiye’de bulunan kişiler tarafından oldukça fazla dinleniyor. Türkiye’de en çok sevilen şarkılar hangileridir konusunda diğer eserler ise şu şekildedir;

Gülben Ergen ft. Oğuzhan Koç – Aşkla Aynı Değil

Mabel Matiz – Gel

Demet Akalın – Koltuk

Derya Uluğ – Okyanus

İrem Derici – Evlenmene Bak

Emir Şamur – Saçma Sapan

Güliz Ayla – Olmazsa Olmaz

Kaynak: http://istanbuljazzcafe.com/