Tuğçe Kazaz'dan Zehir Zemberek Açıklama

Tuğçe Kazaz'dan Zehir Zemberek Açıklama
Bir dönem Hristiyanlığı seçip ardından tekrar İslam’ı seçen manken Tuğçe Kazaz önceki gün Esra Elönü'nün programına konuk olmuş ve namaz kılmanın bel ağrılarından kurtulmada faydalı olabileceğini söylemişti.

Program sonrası sosyal medyada büyük tepkiler alan ünlü mankene sosyal medya üzerinden edilmedik hakaret kalmadı.

Bu yaşananlar üzerine birde Kazaz’ın Twitter hesabı hacklendi.

Bugün tekrar Twitter hesabını geri alan Ünlü manken aynı hesap üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da hedef alarak zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Kazaz, Gerici zihniyetin antidemokratikleri sizin bana zarar verme gücünüz ancak yine sizin güdümünüzde olan tweete müdahale etmekle sınırlı.

Arayanlarda görmüştür ki verilen numarayı ben kullanmıyorum.

Boşuna aramanıza gerek yok.

Hayır, yani söylediklerim kime neden dokundu da, zorbaca hesabımı hackliyorsun.

Senin İŞİD den farkın ne? Tam da programda söylediğim haçlı zihniyetinin güdülen kalıntıları.

Artık sıkılmadınız mı insan zihinlerinin putlaştırdığı Atatürk'ü kendi çıkarlarınıza alet etmeye.

Yaşasaydı önce sizi yok ederdi herhalde.

Cahiliye döneminde gelen peygamberimiz (S.A.V) putları kaldırdı ama 21 Yüzyılda modernize ettiğiniz putlarınızdan sıkılmadınız mı? Sizi gidi Amerika'nın güdümün de olan Pensilvanya ile birleşen Antidemokratik laikler.

EY KILIÇDAROĞLU GİT KENDİNE PENSİLVANYA'DA ÇİFTLİK KUR

Yaptığı açıklamalarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da eleştiren Kazaz, Ben hiç bir partinin şemsiyesi altıda değilim.

Ama bu su demek değil, bir vicdanım varsa eğer dönüp sorduğumda insanlığa hizmet edenleri de görmezden geleceğim, sizin gibi kandırılıp taşlayacağımı mı sanıyorsunuz.

Tek taşlamamız gereken sizin şeytanlarınızdır.

Ey Kılıçdaroğlu sen Pensilvanya ile birleşmediysen açıkla.

Yok, birleştiysen git kendine Pensilvanya da çiftlik kur.

En azından dizinin dibinde otur açıklamalarını yaptı.

TÜRKİYE’NİN PAÇASINDAN TUTUP AŞAĞI ÇEKMEKTEN VAZGEÇİN

Kendisi hakkında linç kampanyası başlatanlara seslenen Kazaz, Dünyanın dört bir yanından linç kampanyası başlatan anti demokratik laikler.

Mahalle baskısının timsalleri gibisiniz.

Ben sizi Eski Türkiye’nin son hezeyanlarısınız.

Türkiye gelişmekteyken paçasından tutup aşağı çekmekten vazgeçin.

Var olamadığınız kimlik ezikliklerinizi bir de laiklik adı altında ortaya çıkarıp insanları kandırmaya çalışmıyor musunuz? Ama her şeye rağmen bu linç kampanyasının karşısında gerçek iman sahiplerinin desteğine saygılarımı sunuyorum.

Benim hedef aldığım laiklik değil, herkesten daha çok laikliği savunurum benim sözüm laikliği çıkar ilişkileri için kullanıp yerlerde süründüren sürüngenlere.

Zaten onlarda kendini muhatap alıp cevap veriyorlar.

Ayrıca, namazın gizli kılınması gerektiğini savunanlara soruyorum bu kadar gizli olsa niçin camide cemaat ile de kılınır? dedi.

İSLAMİYET’İ TAM MANASI İLE KEŞFETTİM

Ayrıca ilerleyen saatlerde bir Facebook linki paylaşan Kazaz, orada yaptığı açıklamada da yaşadığı inanç arayışını anlattı.

Kazaz, Tüm bu arayışlar sonunda Hristiyanlığın değiştiğini ve tamamen insanlar tarafından kaleme alınan sahte bir dine dönüştüğünü anladığım andan itibaren gerçek ve sonsuzluğa kadar devam edecek olan İslamiyet’i tam manası ile keşfettim ve bu noktada arayışım son buldu dedi.

İşte Tuğçe Kazaz’ın Facebook üzerinden yaptığı açıklamanın tamamı

Bugüne kadar tüm gerçekliği, arayışımı korkmadan, sıkılmadan, kendime farklı putlar yaratmadan, o putlar in korkusu ile ya da kendi içimde yaratmış olduğum duygu ile hareket etmeyip, hepsini toplum önünde paylaştım.

Hristiyanlığı seçtiğimde de tüm tepkilere rağmen hiç bir zaman inanç yönündeki arayışımı sizlerden saklamadım.

Ben kendi samimiyetimi, kendi içtenliğimi çok iyi biliyorum.

Tüm bu arayışlar sonunda Hristiyanlığın değiştiğini, ve tamamen insanlar tarafından kaleme alınan sahte bir dine dönüştüğünü anladığım andan itibaren gerçek ve sonsuzluğa kadar devam edecek olan İslamiyet’i tam manası ile keşfettim ve bu noktada arayışım Son buldu.

Artık bulduğumu anlamak ve anlatmak üzerine bir yolculuğa çıktım.

Ve bu noktada çok uzun araştırmalar sonucu, deneyimlemiş olduklarımın sonucunda ki tecrübelerimi bu yolculuğumuda benim gibi gelecek olan nesillerin tekrar aynı hataya düşmemesi ve kendilerinin farkına varması için üzerimde bir sorumluluk hissederek, bunu da tüm gençlere ve tüm Müslümanlara dilimin döndüğünce, idrak ettiğim kadarı ile anlatmaya çalışıyorum.

İyi eleştiri yapanların hepsinden Allah razı olsun.

Kötü eleştiri yapanlara da gelince, yaradan onları ıslah etsin.

Geçmişte açık seçik giyinirken şakşakçılık yapan sizler, şimdi aynı şeyleri genç kardeşlerim ve de sizlerin de bacılarınızın ve çocuklarınızın yaşamaması için kendi tecrübelerim ve kendi gerçekliğimden akıttıklarımla sizin bu denli tepki vermenize şaşırıyorum.

Perdeli bakışlarınız ve maalesef cahilce yaklaşımınızı hayretle ve acı ile karşılıyorum.

Anlıyorum ki Yaradan istemez ise bizim elimizden bir şey gelmez.

Sizin için tek söyleyebileceğim Allah sizi ıslah etsin.

Allah gözlerinize inen perdeyi indirsin ve sizi doğru yola ileterek aydınlatarak putlaştırdıklarınızla beraber sizi içine düştüğünüz bu karanlıktan kurtararak hidayete erdirsin.

Yalnızca kalplerin ve benim de sahibim olan Rabbim benim samimiyetimi biliyor.

Olumlu ve olumsuz eleştiri yapan herkese hayırlı geceler diliyorum.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.