Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür Sahalara Geri Dönüyor

Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür Sahalara Geri Dönüyor

 

Türk futbolunun çok şey beklediği futbolcuların başında gelen Abdülkadir Ömür yaşadığı ağır sakatlıkla herkesi üzmüştü. Uzun süre sahalardan uzak kalan ve ne zaman futbola geri döneceği merak edilen genç futbolcunun liglerin geri başkasıyla birlikte takımındaki yerini geri alacağı belirtildi. Futbola verilen arada tüm eksikliklerini kapatan yıldız futbolcunun geri kalan haftalarda takımının en önemli kozu olacağı düşünülüyor.

Lige Verilen Ara Abdülkadir Ömür'e Yaradı

Virüs salgını tüm futbolcuları olumsuz etkilerken bu durum Abdülkadir Ömür için işlerin iyi gitmesine neden oldu. Virüs nedeniyle liglerin ertelenmesini fırsat bilen genç futbolcu yoğun antrenman temposuyla futbola hazır hale geldi. Sakatlık süreci 6 ay olan ve bu süreç sonrası takıma nasıl geri döneceği merak edilen futbolcunun antrenmanlarda çok istekli olduğu iddaci belirtildi.

Abdülkadir Ömür İlk 11'e

Bordo mavili ekibin genç teknik adamı Hüseyin Çimşir'in en güvendiği oyunculardan birisi olan Abdulkadir Ömür büyük ihtimaller Göztepe karşısında 11 de sahadaki yerini alacak. Sakatlığının tamamen geçtiği belirtilen yıldız futbolcu geri kalan 8 haftada takımının şampiyon olması için ter iddaci üyelik dökecek.

İyileşme Süreci Nasıl Geçti?

Pandemi sürecini evinde fiziksel antrenmanlarla geçiren Abdülkadir Ömür diğer futbolcuların aksine çalışmalarını hiçbir zaman bırakmadı. Sakatlık öncesi performansına ulaşmak için teknik ekibin hazırladığı program doğrultusunda çalışmalar yapan 20 yaşındaki oyuncunun performansı tüm otoritelerce merak güvenilir mi ediliyor.