Testosteron Enanthate Fiyatları

Testosteron Enanthate Fiyatları

 

Testosteron Enanthate ilacı özellikle tıbbi alanda kullanılan bir ilaçtır. Androjen eksikliği gibi durumlarda hastalıkların tedavisi için kullanılır. Testosteron hormonuysa kasların normalden daha büyük olmasını sağlar. Vücuda giren proteinlerin daha iyi kullanılmasını sağlar. Testosteron güç kazanmak için çok etkili bir hormondur. Bu ürünü elde etmek isteyen kişiler uygun fiyatlarla elde edebilir. Testosteron enanthate fiyat şeklinde arama yaparak internet üzerinden ürünü elde edebilirsiniz. Ürünün kolay elde edilmesiyle kullanıma başlanabilir. Testosteron enanthate ürünü proteinlerin daha iyi sentezlenmesini sağlar. Özellikle bu tarz ürünler vücutta aşırı şekilde kullanıldığı zaman yan etkiler ortaya çıkarabilir. Erkeklerde özellikle geri dönülemez yan etkilerden birisi meme büyümesidir. Kişiler bu ürünü kullanmayı bıraksa dahi bu problemle baş başa kalabilir. Ayrıca ürünün aşırı dozda kullanılması testislerde küçülme gibi etkileri beraberinde getirebilir. Bu ürün özellikle erkeklerde bazı hastalıklar için kullanılır.

Testosteron Enanthate Yan Etkileri

Testosteron enanthae fiyat konusunda internetten bilgi alarak satın alabilirsiniz. Bu ürünü alırken sizi bekleyen yan etkilerin farkında olmanız gerekmektedir. Her yan etki insanlarda çıkarken değişiklik gösterebilir. Bu konuda özellikle çıkan yan etkilerden birisi sivilce ve akne oluşumudur. Bununla birlikte şu yan etkiler görülebilir.

  • Yağlı cilt
  • Erkek tipi kellik
  • Yüz büyümesi
  • Agresif davranışlar
  • Yorgunluk
  • Cinsel istekte değişiklik
  • Ağızda garip tat

Bu ürünle alakalı yan etkilere en az şekilde maruz kalmak için kişilerin uygun dozda kullanması gerekmektedir. Özellikle kullanım dozunu 250 mg ile 750 mg arasında kullanmak işe yarayabilir. Bu doz aralığında kullanım yapılabilir ve kişiler istediğini alabilir. Bu dozun üzerine çıkıldığı zaman yan etkilerin görülmesi kaçınılmaz olur. Bu ürünü kullanan kişilerde ayrıca saç kayıpları ve baş ağrısı gibi yan etkiler görülebilir. Bu ilacı kullanmak isteyen kişilerin bilgi sahibi olması ve bilinçli olması gerekmektedir. Özellikle 18 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir. Bu ilaca karşı aşırı duyarlılık hali gelişebilir. Özellikle bu ürünü kullanmak isteyen kişilerin kalp problemi, karaciğer problemi ve prostat kanseri şüphesi bulunuyorsa üründen uzak durması gerekmektedir.