Su Arıtma Sistemlerinde Kusursuz Hizmet

Su Arıtma Sistemlerinde Kusursuz Hizmet
 

Rainwater, 1993 yılından bu yana Türkiye'de varlığını sürdüren, alkali içme suyu arıtma, genel arıtma, gıda sektörü arıtma gibi hizmetlerle, en yüksek teknoloji ile üretilmiş, sağlıklı su arıtma sistemleri sunan ve su arıtma cihazları satışı yapan, kendisini sürekli yenileyen, teknolojiye ayak uyduran, profesyonel çalışmalarıyla da, sektörde en çok tercih edilen ve kaliteden ödün vermeyen önemli bir firmadır.

Rainwater su arıtma cihazı sayesinde, içme sularında veya kullanım sularında kireç tortu ve pas oluşumu önlenerek, aynı zamanda müşterilerine, virüs, bakteri ve diğer mikroorganizmalardan arındırılmış bir su tüketimi sağlamaktadır.

Yüksek kaliteli teknolojisi, güvenli hizmet politikaları ve %100 müşteri memnuniyeti hedefleri ve sektörde göstermiş olduğu başarı sayesinde kısa sürede oldukça geniş bir müşteri potansiyeli edinmiş olan Rainwater, ilk defa Nasa tarafından kullanılmış olan RO OSMOS teknolojisini kullanarak, müşterilerine sağlıklı ve kusursuz alkali su tüketimini sunmaktadır.

Rainwater Su Arıtma Sistemlerinin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Yüksek teknoloji ve kalite ile üretilmiş olan arıtma cihazlarını kullananlar, hem içme suyunda hem de diğer ihtiyaçlarında kullanacakları suyun birçok faydasını görmektedirler.

Sağlığınızı Destekler

Rainwater su arıtma sistemleri sayesinde 8.5 PH seviyesine sahip yüksek alkali bir su sağlandığından, içme suyunun tamamen sağlıklı ve insan vücuduna yararlı hale gelmesini sağlar.

Beyaz Eşyalarınızda Oluşabilecek Yüksek Onarım Maliyetlerini Önler

Rainwater arıtma sistemleri sayesinde kullanım suyunuz, kireç, tortu, pas, kum ve zararlı minerallerden arındırılır. Tamamen yumuşatılmış ve arındırılmış bir su kullanıldığından, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi veya ütü gibi ev eşyalarınızın zarar görmesi önlenerek, onarım maliyetini ortadan kaldırır.

Enerji Tasarrufu Sağlar

Kullanılan suyun kireçli olması, kombi, şofben ve termosifon gibi ısıtıcıların enerji kullanımını artırmaktadır. Rainwater arıtma sistemleri sayesinde asla kireç oluşmayacağından dolaylı olarak enerji tasarrufu da sağlanmaktadır.

Rainwater hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kusursuz hizmetlerinden yararlanmak için firmaya ait olan, www.rainwater.com.tr web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Rainwater'ın su arıtma cihazı fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, sipariş vermek ve merak ettiğiniz konularda danışmanlık hizmeti almak için de, 444 0 420 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.