SİNPAŞ GYO, 2014 sonuçlarını açıkladı

SİNPAŞ GYO, 2014 sonuçlarını açıkladı

Sinpaş GYO, 2014 yılı verilerini açıkladı. Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre Sinpaş GYO, 2014 yılında 682 milyon TL ciro elde etti. Sinpaş GYO, 2014 yılında satışlarını bir önceki seneye göre yaklaşık yüzde 37 artırarak istikrarlı büyümesini sürdürdü. Sinpaş GYO, 2014 yılını hedeflerinin üzerinde tamamlayarak bin 394 adet satışa ulaştı.
Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre yıl boyunca devam eden projelerle birlikte toplam bin 619 adet ünitenin teslimatını tamamladı. 2013 yılında bin 274 evin teslimatını gerçekleştiren Sinpaş GYO, böylece 2014’te ev teslimlerini de yüzde 27 oranında arttırdı.

2015 PROJELERİ SATIŞA SUNULMAK ÜZERE HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
Sinpaş GYO, Ege dokusunu İstanbul’a taşıdığı EgeBoyu ve temalı yaşam projelerini Ankaralılar ile tanıştırdığı İncek Life projelerinin ilk etap teslimlerini 2014 yılında gerçekleştirdi. 2014 yılında peş peşe yaptığı proje lansmanlarıyla dikkat çeken şirket, 2015 yılında da yeni projeleri satışa sunmak üzere hazırlıklarını sürdürdüğünü açıkladı.

“SEKTÖRÜN GÜVENLİ LİMANI”
Projeler ve verimlilik yılı olarak kutladıkları 40. yaşlarında ulaştıkları sonuçları değerlendiren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, 2015 yılında da hiç hız kesmeden yollarına devam edeceklerini belirtti. Ankara ve İstanbul’da merakla beklenen yeni projelerin hazırlık sürecinin tamamlanmakta olduğunu vurgulayan Gacemer şunları söyledi: “2014’teki performansımızdan mutluyuz. Yeni lansmanlarımız büyük ilgi gördü. Satış ve büyüme rakamlarımız da bunu ispatlıyor. Şimdi özgün projeler sunmak üzere kendimizle yarışmaya devam ediyoruz. Fark yaratan projeler geliştirmek bizim DNA’mızda var. Henüz keşfedilmemiş yerlerde proje geliştirerek, şehrin sorunlu alanlarının değişimini sağlama misyonunu üstlendik. Bu misyonla sektörde öncüyüz”
Sinpaş markasının her koşulda sektörün güvenli limanı olduğunu vurgulayan Seba Gacemer, 2014 yılında gösterdikleri örnek performansı seçim yılı olan 2015’te de devam ettireceklerini belirtti.