Sinpaş Finans Şehir Projesi

Sinpaş Finans Şehir Projesi

Sinpaş Finans Şehir projesi Sinpaş Yapı’nın imzasıyla, Ümraniye sınırlarında Çakmak Mahallesi bölgesinde hayata geçiriliyor. Toplam 2 bin 750 adet daireden oluşan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri mevcut.

Konut sahiplerine mimarisinden sosyal olanaklarına kadar farklı ve konforlu bir yaşamın kapılarını açacak olan Sinpaş Finans Şehir projesi enerjik, elit ve seçkin detaylara sahip. Dünyanın önde gelen finans merkezlerinden Londra, Dubai, New York gibi “finans dünyası içindeki zengin yaşam” konsepti ile yükselen Sinpaş Finans Şehir projesi “yeni nesil şehirli” kavramına odaklanıyor.

Sinpaş Finans Şehir projesinin arsa alanı 141 metrekare olarak belirtiliyor. Projenin ilk etabında 450 adet konut inşa edilecek. Sinpaş Finans Şehir teslim tarihi 2019 yılının Aralık ayı olarak planlanıyor.

Sinpaş Finans Şehir projesinin ilk etabında 450 adet daire bulunuyor. Projede bulunan dairelerin alanları 58 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Daire sahipleri için bir çok sosyal olanağı barındıran Sinpaş Finans Şehir projesi daire fiyatları 475 bin liradan başlıyor

Sinpaş Finans Şehir Ödeme

Birden fazla ödeme seçeneği sunulan Sinpaş Finans Şehir projesinde müşteriler kendilerini belirlediği koşullarda ödeme yapabiliyor. Erken satış fırsatının sunulduğu projede 2018 yılında satışa açılması planlanan stüdyo daireler ve 1+1 daireler erken satış döneminde.

Sinpaş Finans Şehir Sosyal Olanakları

•          36 bin 500 metrekarelik şehir parkı

•          Yürüyüş ve bisiklet yolu

•          Çocuk oyun alanları

•          Kafe ve restoranlar

•          Çarşı alanı

•          Kütüphane

•          Meyve bahçeleri

•          Eğitim ve spor kompleksleri

•          Göletler ve teraslar

Sinpaş Finans Şehir Nerede?

Merkezi konumu ile dikkat çeken Sinpaş Finans Şehir adres bilgileri, Çakmak Mah. Şenol Güneş Bul. Serüven Sok. No:1 Ümraniye/İstanbul olarak belirtiliyor. Yapımına başlanan Göztepe-Ataşehir metro hattıyla İstanbul’un her noktasına daha da yakın olacak olan Sinpaş Finans Şehir projesi, hayata geçirilen Finans Merkezi ile birlikte yeni yol bağlantıları, E5 ve TEM otoyollarına olan ulaşımıyla daha da merkezi bir nokta haline gelecek.

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/sinpas-finans-sehir.html