Ses Yalıtım Süngeri Uygulaması

Ses Yalıtım Süngeri Uygulaması
 Sınırsız izolasyon malzeme seçeneği arasında farklı kalınlık ve yoğunluklu ses yalıtım süngeri ve paneller renk ve desen seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza alternatifler sunmaktadır.

Gürültü problemlerinin sağlanmasının yanı sıra akustik düzenleme, titreşim, yankı ve eko gibi farklı ses problemlerinin de düzenlenerek en aza indirilmesine yardımcı olan izolasyon malzemeleri maksimum düzeyde ses yalıtımını istenilen kaliteye getirebilmektedir. Poliüretan malzemesinde imal edilen ürünlerin yanmazlık özelliğiyle de güvenliğinizi teminat altına alması özelliği uzun yıllar sorun yaşamadan imkan tanıyacak.

Geniş ürün yelpazesinde evlerinizde, iş yerlerinizde, spor salonu, atış poligonları, makine daireleri, toplantı ve konferans salonları, sinema salonları gibi çok amaçlı kullanılan yapılar için de geniş bir alanda uygulaması bulunan malzemeler duvar, tavan ve zemin uygulamalarına imkan tanıyabilmektedir. İstediğiniz her mekandan sesin izole edilmesini sağlayarak sessiz ve sakin ortamlarda yaşama ve çalışma imkanı bulacağınız ses yalıtımı ile yaşam kalitenizi yükselterek günü daha aktif ve verimli kullanabilirsiniz.

Yapılarda önlem alınmadığı takdirde insanı olumsuz yönde etkileyecek gürültü düzeyindeki sesler ilerleyen durumlarda sağlık problemleri de yaşanmasına neden olabilecektir. İstenilen kalitede ses yalıtımı sağlanması için profesyonel kişilerce yapının büyüklüğüne ve yalıtımı sağlanması gereken sesin boyutlarına göre uygulaması yapılması gereken ses yalıtımının tercihinize göre malzeme seçenekleri arasında kendinden yapışkanlı modelleri de bulunmaktadır.