Serdar Ortaç Dedikodulara Cevap Verdi

Serdar Ortaç Dedikodulara Cevap Verdi
 

Bunun nedeni ise ünlü sanatçının eşi ile alakalı ortaya atılan bir dedikodu. Bu konulardan son derece rahatsız olan Serdar Ortaç ise konuyla ilgili açıklamalar yaparak, olaya son noktayı koydu.

Boşanma Diye Bir Durum Yok

Uzun yıllar Türk pop müziğini domine eden isimlerin başında gelen Serdar Ortaç, geçtiğimiz yıllarda İrlandalı güzel Chloe ile evlenmişti. Bu evlilik ile sürekli gündeme gelen Ortaç, belli dedikoduların da hedefi oldu. Bu dedikodular ise genellikle sanatçının manken olan eşi ile alakalı. Geçtiğimiz günlerde ABD’nin Miami kentine giden güzel yıldızın, burada bir erkek ile aşk yaşadığı ve kocasını aldattığı gündeme gelmişti. Bu konu hakkında çok uzun süre boyunca konuşmayan Serdar Ortaç, sessizliğini bozarak iddialara yanıt verdi.

Eşime İnanıyorum

Serdar Ortaç konu ile alakalı olarak şunları ifade etti; eşimle çok mutlu bir evliliğimiz var. Hayatımda her şey çok iyi bir şekilde gidiyor. Hatta en çok mutlu olduğum ve beni ayakta tutan konu evliliğim. Eşim beni seviyor, ben de onu seviyorum. Buna dair herhangi bir şüphem olsaydı, evlenmeye karar vermezdir. Bu yüzden boşanma gibi bir durum söz konusu değil. Karımın beni aldattığına dair haberler ise gerçeği yansıtmıyor. Eşim, bir işi için Miami’ye gitmişti. Sadece bu amaçlara orada bulundu. Planlı olan bir seyahatti. Daha sonra ise geri döndü. Eğer beni aldatmak isteseydi bunu yıllar önce ve birçok farklı yakışıklı adamla yapabilirdi. Ancak o yapmadı.

Sözlerine devam eden ünlü pop yıldızı şunları söyledi; her şeye rağmen eşim benim yanımda. Neden benle beraber? Eskisi gibi param yok. Param suyunu çekti. Ayrıca ben çok yakışıklı bir adam da değilim. Benden daha yakışıklı çok erkek var. Bu da gösteriyor ki, karım beni seviyor. Sevmeseydi yanımda kalmazdı ve beni terk ederdi. Bu yüzden aldatma iddiaları gerçeği yansıtmıyor. İkimizin evliliğinde herhangi bir sorun söz konusu değil, dedi.

Kaynak: http://fisskos.com/