Roma'da Yaprak Dökümü

Roma'da Yaprak Dökümü

 

Bir dönem yaptığı açıklamalar ile ve göstermiş olduğu müthiş performans ile başta İtalyan kulüpler olmak üzere pek çok dünya kulübünün dikkatini çekmeyi başaran Stephan El Shaarawy son dönemlerde ise yaşadığı form düşüklüğü ile formasını giydiği Roma takımında büyük hayal kırıklığı yarattı. Zaman zaman çok iyi performans gösterse de beklentileri karşılayamayan Stephan El Shaarawy'i satma kararı alan ünlü İtalyan kulüp Roma, oyuncunun transfer edilerek yeni transferler için kaynak oluşabilmesi açısından bilindiği üzere bir süredir Çin ve Katar kulüpleri ile görüşüyordu.

En İyi Teklif Shangai Sensua'dan Geldi

Stephan El Shaarawy'i transfer etmek isteyen spor kulüpleri içerisinde en fazla teklifi veren ise Shangai Sensua ekibi oldu. Yapılan teklife sıcak bakan Roma yönetimi, burada alacağı transfer bedeli ile yeni sezon öncesinde yapılacak olan transferler için kaynak oluşturmaya planlıyor. Öte yandan UEFA ile imzalanan fair play anlaşmasından dolayı yeni transferler yapabilmek için oyuncularını satması gereken yönetim, Çin ekibinden Stephan El Shaarawy için gelen teklife oldukça sıcak bakıyor.

Stephan El Shaarawy, Çin Ekibinde

Yoğun geçen transfer pazarlığı sonunda Roma ile anlaşma sağlayan Çin ekibi Shangai Sensua, son olarak Stephan El Shaarawy'in menajeri ile pazarlık masasına oturdu. Oldukça astronomik bir maaş alacak olan 26 yaşındaki Fransız yıldız , formasını terleteceği Çin ekibinden yıllık 13 milyon Euro olmak üzere, bonuslar ile birlikte toplamda 16 milyon euro kazanacak. Öte yandan Shangai Sensua takımı, Roma'ya ise 13 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Çin'e transfer olan Stephan El Shaarawy'in tüm maçlarını Justin Tv izle üzerinden izleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer liglere ait maçları ise bein sports izle sayfasından takip edebilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Stephan El Shaarawy Açıklamalarda Bulundu

Transfer anlaşmalarının tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçmek üzere Çin'e giden Stephan El Shaarawy, havalimanına indiğinde basın mensuplarına Roma'nın kendinde her zaman ayrı bir öneme sahip olduğunu vurguladı. Sizler de spor dünyasına ilişkin son dakika gelişmeleri takip etmek isterseniz www.tipobet1.tv adresini takip edebilirsiniz. Öte yandan Çin ve diğer dünya maçlarını naklen izlemek isterseniz ise belirtilen adres üzerinde yer alan bedava canlı maç izle butonuna tıklayabilirsiniz.