Revigen Şampuan

Revigen Şampuan
    Kullanılan şampuanın saçla olan uyumu ve kimyasal madde içermeden saçı beslemesi önemlidir. Kimyasal içeriğe sahip olan şampuanlar uzun kullanımlara gerek olmadan, kısa bir kullanım sonucu dahi saçların dökülmesine, mat bir görünüm kazanmasına ve kırılmasına sebep olacaktır. Saçlarda meydana gelen bu tip bir deformasyonun geri döndürülmesi ise oldukça zordur. Şampuan seçimi yapabilmek için en önemli etmen doktorların ve özellikle saç ekimi yapan merkezlerin önerileri doğrultusunda hareket etmektir.

Revigen Şampuan saç dökülmelerine karşı canlandırıcı özelliğiyle saç ekim merkezleri tarafından 1 numaralı şampuan olarak gösterilmektedir. Revigen Şampuan içeriğinde bulunan beta-sitosterol ve sereno repens ekstresi sayesinde saç köklerinde meydana gelen baskılayıcı etkilerden uzakta, güçlü ve canlı saçlara kavuşursunuz. Bu sayede zayıflayan saçlarınız, küçülen saç kökleriniz canlanarak saçlarda dolgun bir görünümün yakalanması sağlanır. Kadın ve erkeklere özel farklı formülüyle erkek tipi saç dökülmesi ve kadın tipi saç dökülmelerinde ayrı etkilerin yakalanabildiği Revingen Şampuan For Men ürününün Procyanidin B2 Dimer ile etkisi arttırılmıştır.

Japonya’da gerçekleştirilen klinik testler Revinden For Men şampuanında kullanılan Procyanidin B2 Dimer’in kısa sürelerde ve güçlü bir biçimde yeni saçların çıkmasını sağladığı ve bu yeni saçların sağlıklı oldukları ispatlanmıştır. Birçok özelliğiyle ön plana çıkan Revigen Şampuan saçlı deriyi tahriş olmadan temizleme özelliğine sahiptir. Saçları yağ ve kepek gibi sorunlardan arındıran şampuan, sağlıklı büyümenin sağlanabilmesi için saç derisinin ihtiyacı olan bioaktif botanikler sayesinde saçı besler ve nemim saçta tutulmasına yardımcı olarak, saça sağlık kazandırır. Dermotolojik olarak tüm testlerden başarıyla çıkan Revingen şampuan ince ve cansız saçlara masaj yaparak uygulanmalıdır. www.eczaonline.com Bir Dermoavm kozmetik ve sağlık ürünleri Tic Ltd Şti iştirakidir  Web sayfamız üzerinden yapmış olduğunuz tüm alışverişler  3d Secure alt yapısı gerçekleşmektedir.  Ürünlerimiz %100  Orjinal Ürün, %100 Geri iade garantisiyle  satışı yapılmaktadır.  http://www.eczaonline.com/Revigen-Sampuan-For-Women-300ml,PR-10854.html