RENKLİ SAÇ TRENDİNE MANİC PANİC DOKUNUŞU

 RENKLİ SAÇ TRENDİNE MANİC PANİC DOKUNUŞU

Dönem dönem öne çıkan renkler değişse de renkli saçlar uzun süre daha gündemde olacağa benziyor. Bu trendin en önemli temsilcilerinden biri olan Manic Panic; yarı kalıcı saç boyası, renkli saç jölesi ve makyaj malzemeleri üreten ve ürünleriyle, kendi modasını oluşturmuş bir marka. Değişime saçlarından başlamak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri haline gelen markanın, saç boyaları dışında ruj seçenekleri de kalıcılığı ve alışılmışın dışında renkleriyle dikkat çekmektedir.

Rengarenk saçlar için

Saç boyaları classic ve amplified saç boyaları olarak ikiye ayrılmaktadır. Amplified saç boyaları,classic boyalara göre yüzde 30 daha kalıcı olması ile farklı renklerin çekiciliğini daha uzun süre yaşamak isteyenlerin beğenisini kazanmaktadır. Pembe, sarı, mor, yeşil, mavi ve kırmızı renkli saç boyası seçeneklerinin yanında bunların en çarpıcı tonlarını Manic Panic’te bulabilirsiniz. Kısa süreli farklılık yaratmak isteyenler için ise renkli saç jöleleri, yıkamayla çıkan rengârenk ürün çeşitleriyle, okul ya da iş gibi sebeplerle saçını istediği renge boyayamayanları memnun etmektedir.

Neden Manic Panic?

Manic Panic saç boyalarının tercih edilmesindeki en önemli sebep doğal olmalarıdır.  Saça zarar vermeyen, kimyasal maddeler içermeyen boyalar ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Markanın sloganlarından biri “ünlüler üzerinde test edilir, hayvanlar üzerinde değil”dir. Saça zarar vermez hatta saçı yumuşatır ve güzelleştirir. En iyi sonucu platine kadar açılmış saçlarda vermektedir. Ayrıca markaya ait Virgin Snowtonlandırıcı ile rengi açılan saçlarda oluşan ve en iyi rengi yakalamaya engel olan, sarı ve kızıl tonları yok etmek mümkün.

Çarpıcı Bir Makyaj İçin Manic Panic

Makyaj malzemelerinde de alışılmışın dışında renkler kullanan Manic Panic eyeliner ve ruj çeşitleriyle, hayatına renk katmak isteyenlere hitap ediyor. Makyajın olmazsa olmazı pudra ve fondöten seçenekleri de olan markanın ürünlerini, birçok şehirde bulunan satış noktalarından ya da http://www.manicpanicturkiye.com/  üzerinden kolayca satın almak mümkün.