22.7 C
Konya
Cumartesi, Haziran 15, 2024

Promosyon Tişört Modelleri ile MYB Tekstil Sınır Tanımıyor

 

 

Firmalar çalışanlarına iş giysileri temin ettikleri gibi reklam amaçlı olarak müşterileri için de çeşitli promosyonlar satın alıyor. Promosyon ürünler hem müşteriler ile firmalar arasında olumlu bir bağlılık kurulmasına vesile olurken hem de bu ürünler üzerinde yer alan marka ve logo bilgileri sayesinde firmaların reklam yapmalarına yardımcı oluyor.

 

MYB Tekstil ürettiği promosyon ürünleri ile de sektörde dikkatleri üzerine topluyor. Promosyon tişört ve promosyon yelek üretimlerini müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sürdürüyor. Tıpkı çalışanlar için ürettiği ürünlerde olduğu gibi promosyon ürünlerde de kaliteden ödün vermiyor ve çalışmalarını özenle sürdürüyor.

 

 Ürünlere işlenen logo ve marka etiketleri konusunda da dışarıdan bakınca kolaylıkla görünerek markaların reklamına yardımcı olacak özgün ve akılcı tasarımlar geliştiriyor. Yapılan işin yapısına uygun kumaş ve renk seçimi ile de bütünsel bir üretim sergileyerek firmaların destekçisi olmayı sürdürüyor.

 

Polar Yeleklerin Faydaları Nelerdir?

Polar yeleklerin çalışanlar için pek çok faydası bulunmaktadır. Polar kumaş olarak üretildiği ilk zamanlardan beri kullanıcılar açısından oldukça tercih edilen bir kumaş tipi olarak karşımıza çıkmaktadır. Polar kumaştan yapılan giysiler kişileri sıcak tutmaya yararken hava alan yapısı sayesinde terletme ve kokuya neden olmazlar. Bu özellikleri ile de pek çok sektörden tercih edilen bir kumaş olarak karşımıza çıkmaktadır. Polar yeleklerin faydalarını şu şekilde listelememiz mümkündür:

  • Polar yelek ürünleri aşırı ısınmaya neden olmazlar bu bakımdan da çalışanlar için oldukça konforludur.
  • Polar yelekler nefes alabilen yapıları sayesinde cilt sağlığını destekler ve terletme yapmazlar.
  • Polar yelekler kumaşlarının yapısı gereği sıvı geçirgenliği düşüktür. Uzun süre ve şiddetli bir biçimde suya maruz kalmadığı müddetçe kullanıcılar için koruyucu olacaktır.
  • Polar yelekler soğuk havalara karşı güçlü bir koruyucudur. Soğuk kış günlerinde gönül rahatlığı ile giyilebilir.
  • Çalışanların hareket kabiliyetleri üzerinde hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan polar yelekler ergonomik ve konforludur.
  • Polar yelekler kolsuz olmaları sebebi ile iş sağlığı ve güvenliği açısından da bir probleme neden olmazlar ve güven içinde kullanılmaya uygun yapıdadırlar.

 

Benzer Haberler

Sosyal Medya

10,211BeğenenlerBeğen
3,912TakipçilerTakip Et
1,251AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Son Haberler