Paykasa Kart Avantajları Nelerdir?

Paykasa Kart Avantajları Nelerdir?
 

Uluslararası olarak milyonlarca kişinin kullandığı ve tercih ettiği Paykasa Kart bir online ödeme yöntemidir. Bu ön ödemeli olarak çalışan kartın sizlere sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Bunların başında da günümüzün en büyük problemlerinden birisi olan güvenlik ve gizlilik yer almaktadır. Kredi veya banka kartlarınızın kopyalanması veya haberiniz olmadan harcamalar yapılması korkusu yaşamadan güvenle alışveriş yapmanızı sağlıyor. Sistem kartlar üzerinde yer alan üst düzey şifrelemelerle oluşturulmuş bir kod yardımıyla çalışıyor.

Her kartın kendine özel bir kodu olduğu için alışverişlerinizin ardından kartınızın limitini kullanmanız halinde kartınızın üzerinde yer alan kod dolandırıcıların eline geçmiş olsa dahi içinde bakiye olmayacağı için bir işlem yapamayacaktır. Eğer yeni bakiye yüklemek isterseniz sıfırdan bir kart almanız gerektiği içinde kartlar kullan at tarzında çalışmaktadır. Tek seferlik değildir, içinde yer alan bakiyeniz bitene kadar farklı alışverişler ve sitelerde kullanabilirsiniz. Bir diğer ön plana çıkan özelliği ise sizi herhangi bir ek masrafla karşı karşıya bırakmayacak olmasıdır.

Paykasa Kart Avantajları Nelerdir?

Paykasa ile ödeme yapabileceğiniz adreslerde daha önce yapmış olduğunuz kredi kartı veya banka havalesi gibi ödeme yöntemlerine ihtiyaç duymayacaksınız. Uzun süren ve güvenli olmayan bu yöntemler yerine size özel oluşturulmuş kodunuz yardımıyla rahatlıkla ödeme yapabileceksiniz. Uzun işlemlere gerek kalmadan kodunuzu girmeniz üzerine anında satın alımınız gerçekleşecektir. Kartınızın bir aidatı, yıllık işletim ücreti veya faiz gibi ek masrafları yoktur.