Özsüt’ten çocuklara özel tatlar: Gülücük ve Yuppi

Özsüt’ten çocuklara özel tatlar: Gülücük ve Yuppi
 İlhamını çocukların kocaman gülümsemesinden alan kakaolu pasta Gülücük, muz, fındık, çikolata gibi sevilen tatları bir araya getiriyor. Yuppi’de ise Özsüt’ün zengin dondurma çeşitleri arasından seçilen üç top, özel dekorlu kornet kabıyla eğlenceli bir görünüm sunuyor.


Mutluluk tadında ürünleriyle her yaştan misafirine hitap eden lezzetler sunan Özsüt’te çocukların her zaman ayrı bir yeri var! Maharetli ustalar elinde birbirinden özel tasarımlara dönüşen tatlılar, lezzetleri ve görünümleriyle miniklerin kalbini kazanırken, büyükler ise çocuklarına doğal içerikli ürünler sunmanın keyfini yaşıyor.

Taptaze kakaolu kekin muzlu mus, çikolatalı fındık krema ve çikolatalı mus ile lezzetlendiği Gülücük pastanın üzerinde, ilhamını çocuklardan alan büyük bir gülen yüz tasarımı yer alıyor. Yuppi’de ise üç top dondurma, özel dekorlu kornet kapta sunularak miniklerin keyfini katlıyor. Üstelik kalsiyum, protein, fosfor ve vitaminler bakımından zengin Özsüt dondurması, özellikle çocukları süt ürünleri ve meyve tüketmeyen ebeveynlerin en büyük yardımcısı oluyor.

Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi koruyucu katkı maddesi içermeyen Gülücük ve Yuppi’de günlük çiftlik sütü, gerçek çikolata ve dalından koparılmış meyveler kullanılıyor.

Özsüt hakkında:

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 46 ilde 180’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yatırımlarını yurt dışında artırdı. Bu doğrultuda, Azerbaycan’da bulunan mağazanın yanı sıra, başkent Bakü’de iki mağaza daha açıldı. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü ve şerbetli tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor.