Özel güvenliğin önemi

Özel güvenliğin önemi
 

Sektörde 12 yıldır var olan İzmir ve çevre illerde hizmet veren firmamız kurum ve kişilerin güvenliğini esas alan silahlı ve silah taşıma ehliyeti olan deneyimli, problem çözme becerisi olan, sosyal etkileşimi ve iletişimi düzgün olan güvenlik personeli ile her daim hizmet sunmaya devam etmektedir. www.izmirozelguvenlik.com Firmamız personeline güvenliğinden sorumlu kurum, kuruluş ve kişilerin en üst düzeyde güvende olacakları şekilde eğitim vermektedir. Karşıyaka özel güvenlik olarak güvenlik personeli olmak için geçilen eğitim harici kendi bünyesinde eğitime tekrar tabi tutarak eğitime verdiği önemi göstermektedir.

Özel Güvenlik Olarak Hangi Hizmetler Verilir?

Özel güvenlik hizmetleri, yakın koruma, transit güvenliği yani liman, gemi, yat koruma dahil bir çok konuda hizmet vermektedir. Karşıyaka özel güvenlik eğitimi ile daha modern ve çağdaş bir bakış açısı ile yetiştirebilen güvenlik personelinde öncü olmuştur. Eğitimci kadrosu deneyimli alanında uzman ve saha çalışması olan kişilerden seçilmiştir.

Özel Güvenlik Olmak Ne Gerekir?

Özel güvenlik olmak için 5188 özel güvenlik kanununda belirtilen şartları taşıyıp belirlene sınavlardan geçer not almak gerekir. Ayrıca işe başlayacağınız firmanın sınavlarından geçmeniz gerekir. Problem çözme becerisine sahip, insanlarla iletişimi iyi olan, olaylara anında müdahale eden sosyal bir kişiliğiniz olması size avantaj sağlayacaktır. Karşıyaka özel güvenlik kursu olarak bu özellikleri bünyesinde barındıran ve sınavlarda başarılı kişiler arasından seçilmektedir.