Ozan Tufan Bu Sezon Bambaşka

Ozan Tufan Bu Sezon Bambaşka

 

Fenerbahçe'de bu sezon yüzleri güldüren bir performans çizen ve çizdiği performans ile tekrardan Milli Takım'ın değişilmez isimleri arasına giren bir oyuncu var. Bu oyuncu Ozan Tufan. Ozan Tufan Spor Toto Süper Lig'de 2015, 2016 sezonunda Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye tam 7,5 Milyon Euro transfer olmuş, buna karşın istenilen performansı bir türlü sağlayamaması neticesinde defalarca kadro dışı kalmış, u21'e gönderilmiş ve kiralanmıştı. Son mariobet olarak geçtiğimiz yıl Alanyaspor'a kiralanan Ozan Tufan, bu sezon bambaşka bir futbol oynayarak verilen her görevi yerine getiriyor ve Ersun Yanal için joker görevi görüyor.

Ozan Tufan Değişti

Ozan Tufan'ın uzun süreli kadro dışı kalması sonrası geçtiğimiz yıl devre arasında Alanyaspor'a gönderilmesi, futbolcuda bambaşka bir değişimi gözler önüne serdi. Özellikle Alanyaspor'daki performansı ile alkış mariobet alan Ozan Tufan, Alanyaspor'da dönemin teknik direktörü Sergen Yalçın ile çalıştı. Sergen Yalçın'ın olanca çabası sonucu Ozan Tufan'ın kendini bulması ve Alanyaspor ile oynadığı futbol, bu sezon Fenerbahçe'de sergilediği futbola da yansımış durumda.

Ozan Bu Defa Çok Çalışıyor

Bir dönem fazla kiloları ve kendine bakmaması nedeni ile eleştirilen, ödenen bonservisin hakkını veremediği iddia edilen Ozan Tufan, bu sezon çok çalışıyor. Aldığı fazla kiloları veren, sıkı çalışan ve çalışkanlığını her pozisyonda betpas gözler önüne seren Ozan Tufan, Ersun Yanal için vazgeçilmez isimlerden biri olmuş durumda.