Okula gitmek istememiş!

Okula gitmek istememiş!
Hastane morgundan alınan cenaze Yenice Merkez Camii’ne getirildi. Burada baba Cengiz Karakırık ve dedesi Fevzi Uzunkara tarafından taziyeler kabul edildi.

Kar yağışı altında kılınan cenaze namazına Karakırık’ın yakınları, Yenice Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Kaplan, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yenice İlçe Müftüsü Ramazan Ökten tarafından kılınan cenaze namazının ardından küçük çocuk daha sonra Karakırıklar aile mezarlığında dedesinin yanına defnedildi.

BABANIN EN ACI VEDASI Cenaze namazı öncesi oğlunun tabutuna sarılan baba Cengiz Karakırık, ayakta durmakta güçlük çekti. Oğlunun tabutuna sarılarak bir şeyler söyleyen baba, tabutu bırakmak istemeyerek zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı. OKULA GİTMEK İSTEMEMİŞ Ailenin tek çocuğu olan 8 yaşındaki İlker Karakırık’ın kaza sabahı babasına okula gitmek istemediğini söylediği, ancak babasının okuldan geri kalmasını istemeyerek gönderdiği öğrenildi.