Minişlerle Hoş geldin Rengârenk Hayat

 Minişlerle Hoş geldin Rengârenk Hayat

Günümüz çocuklarının teknolojiyle fazlasıyla iç içe olduğunun hepimiz farkındayız. Teknolojiye duydukları merak kimi zaman olumlu şekilde sonuçlanırken kimi zaman da olumsuz sonuçlanabilir. Ama çocuklarımızın bu teknolojik cihazlar ile olan iletişimini biraz da olsa azaltıp onları eğlenecekleri eğlenirken de hayal güçlerini geliştirecekleri oyuncaklara teşvik etsek nasıl olur? Littlest Pet Shop Miniş Eğlence Merkezi özellikle kızlarınızın hayal dünyalarına kapı açacak bir oyuncaktan daha fazlası. Adeta bir oyun arkadaşı

 

Kızlarınızın yepyeni heyecanlara koşacakları bu set, onları arkadaşları ile oyunlar oynamaya teşvik ederek sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak. Bu set kızlarımıza tamamen kendi dünyalarını kurmalarını sağlıyor ve kendi hikâyelerini kendi kurallarıyla oluşturma fırsatını sunarak, hem annelerin hem de minik kızlarının ilgi odağında oluyor. Hayallerinde kurdukları dünya gerçekleştiğinde alacakları keyif ve gözlerindeki heyecan görülmeye değer! Eğer inanmıyorsanız onlara bu set ile oynarken bir kulak verin.

Bir de 30 Miniş’in aynı yerde olduğunu hayal edin! Bütün Minişlerin aynı anda birlikte olması eğlencelerine eğlence katacak. Eğlence Merkezinin içinde bulunan iki katlı kaydıraktan tutun da pati şeklinde salıncağa kadar her türlü eğlenceli aktivite düşünülmüş. Simli kulaklı köpek Nutmag Dash, tüm farelerin belki de en sevimlisi Noggle Murino ve mavi kuş Balmy Azure setin içerisinde bulunan Minişler.

Çatı katında keyif yaptıktan sonra kaydırak yardımıyla aşağı inerek Minişler arkadaşları ile birbirinden keyifli yürüyüşlere gidebilirler. Bu set içerisinde sadece Minişler değil içerisi de çok renkli ve keyifli. Eğlenceli çıkartmalar, baloncuklar ve birbirinden renkli aksesuarlara yer verilen merkezde hem Minişler hem de kızlarınız zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

30 Miniş kapasiteli bu eğlence merkezine bütün Miniş karakterlerini toplayarak şehrin en büyük ve en görkemli partisini verebilirsiniz.

Littlest Pet Shop Miniş Eğlence Merkezi sayesinde çocuklarınızdaki değişimi fark edeceksiniz. Hayal dünyalarında açılan kapı sayesinde gördükleri şeylere artık çok daha farklı yaklaşacaklar. Ama bu merkezin kızlarınıza tek faydası bu olmayacak. En başında bir eğlence merkezi olmadığını söylemiştik.

Littlest Pet Shop Miniş Eğlence Merkezi kızlarınızda hayvan ve doğa sevgisinin aşılanması için en iyi yol arkadaşlarından bir tanesi. Kızlarınız bu sette hayvanlarla kurdukları dostluklar sayesinde gerçek hayatlarında da minik dostlarına karşı duyarlı olacaklar. Oyunlarında dostlarının bakımı konusunda aldıkları sorumluluklar ilerleyen zamanlarda kızlarımızın evlerinde hayvan beslemeleri ve sokaklarda gördükleri hayvanlara karşı olan bilinçlerini arttıracak.

Kızlarınız için sadece bir oyuncaktan çok daha fazlası olan Littlest Pet Shop Miniş Eğlence Merkezi sayesinde kızlarınız hayal güçlerinin kapısını sonuna kadar açabilecek, hayvan dostlarımıza olan duyarlılıklarını arttıracak, eğlencelerine eğlence katacak ve arkadaşlarının da katılımıyla sosyalleşecekler. Bir taşla bir sürü kuş misali!

Littlest Pet Shop Miniş Eğlence Merkezi kızlarınızın sosyal-duygusal, dil, motor ve öz bakım becerilerinin gelişmesine son derece katkı sağlar.