Mauricio Pochettino Psg İçin Güçlü Aday

Mauricio Pochettino Psg İçin Güçlü Aday

 

Mauricio Pochettino: Eski Tottenham menajeri, Paris SaintGermain'in patronu olarak devralmaya yakın

Paris SaintGermain ve eski Tottenham yöneticisi Mauricio Pochettino arasındaki tartışmalar ileri bir aşamadadır; Thomas Tuchel, Şampiyonlar Ligi finaline götürdükten dört ay sonra perşembe günü PSG tarafından görevden alındı.

Mauricio Pochettino, Paris SaintGermain'in bir sonraki menajeri olmaya hazır görünüyor.

Mauricio Pochettino, Paris SaintGermain'in bir sonraki menajeri olmaya çok yakın.

Eski Tottenham, Southampton ve Espanyol patronu ile görüşmelerin ileri bir aşamada olduğu söyleniyor ve şimdi taraflar arasında tam bir anlaşmaya varmaya çalışmakla ilgili.

Thomas Tuchel, Şampiyonlar Ligi finaline götürdükten dört ay sonra perşembe günü PSG tarafından görevden alındı.

Kasım 2019'da Spurs tarafından görevden alınan Pochettino, PSG'nin son günlerde temas kurduğu Thiago Motta'yı yenmeye hazırlanıyor.

2001'den 2003'e kadar PSG'de oynayan Arjantinli, 2016'da şunları söyledi: PSG'de bir gün koç beni mutlu eder. Hayalim benim . Çok takip ettiğim bir kulüp Maçlarını izlemek için. Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde. Bir gün PSG'ye geri dönün, neden olmasın?

The Football Show'daki Simon Francis'e göre, Thomas Tuchel'in görevden alınmasının ardından PSG işi Mauricio Pochettino için mükemmel olabilir.

O anlattı Sky Sports sonraki rolü nerede olacak sorulduğunda Kasım ayında: Bilmiyorum ben herhangi kapıyı kapatmak için gitmiyorum ben [Pochettino eski teknik direktörü] Jorge Griffa olur, gerçekten, gerçekten küçükken öğrendim. Mauricio, futbol senin istediğini belirleyecek deyin.

Ve bizim için doğru projenin ne olduğunu hissetmek için bekliyorum, ki bu doğru yol.

Enerjim dolu, oyuna dahil olmayı çok Casino Siteleri isterim ama aynı zamanda şu an beklemeniz gereken iyi bir an olduğunu anlamalıyım.

Doğru projeyi beklemeniz gerekiyor ve kesinlikle futbol futbolun istediğini getirecek ve biz açık olmalı ve kabul edip etmemeliyiz.

Kasım ayında MNF'de konuşan Mauricio Pochettino, yönetime geri dönmeye hazır olduğunu söyledi.

Tuchel'in ayrılışı, kulübü Lizbon'da Bayern Münih'e kaybettikleri ilk Şampiyonlar Ligi finaline yönlendirmesinden dört ay sonra geldi.

Alman, Haziran 2018'de iki yıllık bir sözleşme ile Unai Emery'nin yerini aldı ve geçen mayıs ayında, mevcut kampanyanın sonuna kadar Paris'te kalmasını sağlayacak bir uzatma imzaladı.

Ancak, Ekim ayında kulübün spor direktörü Leonardo ile oyuncu alımı konusunda kamuoyu önünde bir tartışma oldu.

Tuchel, Ücretsiz transferlerde çok fazla oyuncu kaybettik. Bu da çok fazla. Geçen sezon yaptığımız gibi bu kadroya aynı şeyi soramayız. Dedi.