Masal Oku

Masal Oku
Masal Oku internet sitemizde birçok gönderiye yer verilerek çeşitliliğin oluşması amaçlanmaktadır. Web sitemizi tasarlarken düşüncelerimizden bir tanesi genel yapısı itibariyle birden fazla başlığı bünyesinde barındırması olmuş, bu yönde hazırlıklar yapılarak anasayfa düzenine geçilmiştir. Sitemizin anasayfasında başlıklara kolay ulaşılması için sistem düzenlenmiş ve her köşesi işlevsel olacak şekilde işlemler gerçekleştirilmiştir. Masal ile birlikte hikaye gönderilerinin de yer aldığı internet sitemizi tasarlarken tek bir konuya odaklanmak istemedik. Bunun yerine birçok kategoriyi bir araya getirerek okurlara alternatifler sunmayı düşündük ve bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirdik.

Çocuk masalları, Peri masalları ile Keloğlan Masalları ve Nasrettin Hocanın Fıkralarının da bulunduğu web sitemizin güncel kalması da özen gösterdiğimiz bir diğer husustur. Bu sebeple sitemizde yer almasına karar verdiğimiz kategorilerin yeni içeriklerle buluşması amacıyla gerekli adımlar atılarak çalışmalara yön verilmektedir. Sitemiz içerisinde görüntülenen bölümlerden bir diğeri ise Hikaye Oku adını taşımaktadır. Masal Oku platformunun düzenlemesi ile ilgilenirken bir pano oluşturulmuş ve anasayfanın alt kısmına ilave edilmiştir. Bu panoda ise popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde üç ayrı bölüm mevcuttur.

Yeni metinlerin eklenerek başlıkların düzenlenmesine çalışılan internet sitemizin çok yönlü olması hedeflenmekte, her bakımdan bir bütünlüğü yansıtması adına uygulamalar yapılmaktadır. Gün içinde istediğiniz zaman diliminde telefonlarınız ya da tablet veya bilgisayarlarınızın internet bağlantısı üzerinden ulaşabileceğiniz internet sitemizde hikaye ile birlikte birçok paylaşımı bulabilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilir, kategoriler arasında gezebilirsiniz. Masaloku.com.tr sitemizi düzenleyerek her zaman güncel yapısıyla okurlara sunmak noktasında hazırlıklar şekillendirilmekte, özverili çalışmalarımız ilk günden bu yana aynı şekilde sürdürülmektedir.

Birden fazla kategoriye ev sahipliği yapacak şekilde dizayn edilen web sitemizi daha da geliştirmek, yeni yazıları ilgili başlıklara eklemek ve genel olarak fonksiyonel yapıda kalmasını sağlamak gibi konularda çalışmalarımız itina ile devam etmektedir. Sitemize gelen bireylerin yazılara kolay ulaşması için anasayfadan kategorilere kadar geniş bir yelpazede düzenlemeler yapılarak belli bir sistemde başlıklar yerleştirilmiş durumdadır. Sizde hikayeden denemeye, şiirden masala birbirinden farklı bölümlerde gönderileri içeren web sitemize ziyaret edebilirsiniz.