Kırma Eleme Tesisi

Kırma Eleme Tesisi
 

Ülke olarak geniş maden yataklarına sahip bir coğrafya üzerinde bulunmaktayız. Bu maden yataklarına ulaşımın rahatlaması için gelişmiş makineler kullanılmaktadır. İzmir ili Torbalı ilçesinde oluşturduğu kırma eleme tesisi ile hizmet veren www.fabocompany.com/tr adresinde kaliteli makine üretimi yapılmaktadır. Bu makineler sürekli yapılan ar-ge faaliyetlerinin sonuçlarına göre en modern teknoloji ile üretilmektedir. İnşaat, maden gibi alanların ihtiyaç duyduğu bu hizmetler için firmanın internet sitesi incelenebilmektedir. Beton santralleri ve tersiyer kırıcı gibi alanlarda faaliyet gösteren firma, yurt dışına da hizmet veren ve müşteri dostu olan bir firmadır.

Sektörün Lideri

Makine üretimlerinde gelişmiş teknolojiyi benimseyen firmanın en büyük ilkesi kaliteli ürünleri ucuza mal etmek ve bu ürünlerini sektörde en büyük haline getirmektir. Tasarladığı tüm makineleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ve söz verdiği tarihe kadar tamamlayarak teslim etmektedir. Sektörel bazda düşünüldüğünde birçok firmaya en kaliteli hizmeti veren firma, işi bilen personelleri sayesinde başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Başarılı Çalışmalar Ve Kalite Belgeleri

Taş kırma, eleme, yıkama, konkasör, mobil kırma eleme işlerini kalite çerçevesinde oluşturan firmaya internet sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür. Firmanın üretmiş olduğu tüm makineleri iso 10002, iso 14001 gibi kalite sertifikasına sahip olan makinelerdir. İhtiyaç duyulan tüm hizmetler bu uluslararası firmadan en kaliteli olarak temin edilebilir. İnşaat, maden gibi sektörler için gerekli olan hizmetlere firmanın internet sitesini inceleyerek ulaşabilir, ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz.