Kayseri Boşanma Avukatları

Kayseri Boşanma Avukatları
İstenmeyen durumlardan biridir boşanma. Eşlerden birinin mahkemeden boşanma bildirisi almasıyla evlilik birliği son bulur. Aile yıkılır, çocuk varsa altında kalır.

Kimse boşanacağını bile bile evlenmez. Ama başta konuşulması gerekenler sona saklanmışsa, hatta hiç konuşulmamışsa, sonradan ortaya çıkan problemlerin üzerine gidip ortak çözümler üretilmiyorsa, taraflar birbirlerine karşı fedakarlık yapmıyorsa, en azından bir aile danışmanına gidip sorunlar ortaya dökülüp çözümler aranmıyorsa  kaçınılmaz son ama aynı zamanda daha büyük yıkımlara neden olmamak için de bir çözüm olur boşanma. Evet her ne kadar istenmese de bazı şiddetli durumlarda boşanma bir çözümdür.

Ama siz siz olun eşinizle problemler yaşamaya başladığınızda, problemler üst üste gelmeye başladığında oturup konuşun... Ertelemeyin, nasıl olsa düzelir demeyin… Problemlerin büyüyüp içinden çıkılamaz bir yumak olmasına izin vermeyin. Konuşun, konuşun ama en önemlisi dinleyin. Bir konuştuysanız, üç dinleyin. Çünkü siz konuşmaya ve dinlemeye başladığınız anda problemlerin çoğunun uçup gitmeye başladığını göreceksiniz. Geriye birkaç problem kaldıysa onu da uzmanıyla çözün. Günümüzde boşanmaların çoğu eşlerin birbirleriyle iletişimsizliğinden kaynaklanmaktadır.

Yok, benim problemlerim bu kadar basit değil, benim derdimi konuşmak-dinlemek çözmez, işin içinde aldatma var, şiddet var diye düşünüyorsanız oturun Google’da arama yapın. Örneğin Kayseri’de olduğunuzu düşünürsek, Kayseri avukat,  Kayseri ceza avukatı, en garantisi Kayseri boşanma avukatı yazın.

Emin olun karşınıza çıkan uzmanlardan biri derdinizi çözecektir.