Karısına “kavga Var, Seni Arayacağım” Dedi, Vuruldu

Karısına “kavga Var, Seni Arayacağım” Dedi, Vuruldu
Konya’da bir birahanede otopark görevlisi olan bir kişi, karısına telefonda "Burada kavga var, kapat ben seni arayacağım" dedikten bir süre sonra otomobilden açılan ateş sonucu ağır yaralandı.
Olay, gece saatlerinde merkez Selçuklu ilçesi Horozluhan Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerindeki birahaneler bölgesinde meydana geldi. İddiaya göre, yaklaşık 7 senedir birahanenin otoparkında görevli olan ve çevredekilerin “Kirli” lakabıyla andığı 3 çocuk babası Murat S. (52), iddiaya göre telefonla konuştuğu eşine "Burada kavga var, kapat ben seni arayacağım" dedi. Telefon görüşmesinin sonlanmasının ardından otoparkın yanındaki sokaktan plakası ve sürücüsü belirlenemeyen gri renkli bir otomobilden açılan ateş sonucu Murat S. sağ karın boşluğu ve sol kasığına isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı. Çevredekiler tarafından taksiye bindirilerek tedavi edilmek üzere özel bir hastaneye kaldırılan Murat S, doktorların acil müdahalesiyle hemen ameliyata alındı. Yaralının hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.
İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri çevrede yaptığı araştırmada, 4 adet boş kovan ve 1 adet mermi çekirdeği buldu. Ayrıca otoparkta bulunan ticari bir otomobil de kurşunların hedefi oldu. Polis görgü tanıklarının ifadesine başvururken çevredeki güvenlik kameralarını da incelemeye aldı. Olayda silahla yaralanan şahsın kaza kurbanı vurulup vurulmadığı da araştırılıyor.
Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü bildirildi.