Kablo TV’de Hangi Kanallar Vardır? 

Kablo TV’de Hangi Kanallar Vardır? 

Ülkemizde pek çok ilde altyapısı bulunan Kablo TV, sıklıkla tercih edilen bir hizmettir. Bunun nedeni ise sunduğu kaliteli ve avantajlı hizmettir. Ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı da, Kablo TV’nin tercih edilmesinin nedenlerinden birisidir. Konya’da Kablo Tv hizmeti alabilmek için yapılması gerekenler yazımızın devamında belirtilmiştir. 

TÜRKSAT A.Ş’ye bağlı olarak hizmet sunan Kablo TV’de yerli ve yabancı pek çok kanal bulunmaktadır. Peki, Teledünya abonesi olarak izleyebileceğiniz kanallar hangileridir? 

Kablo TV Kanalları 

Kablo TV, kullanıcılarına ulusal ve uluslararası kanalları izleyebilecekleri pek çok paketi bir arada sunmaktadır. Bu doğrultuda sunulan paketler arasında; Giriş Paketi, Temel Paket ve Üst Paket gibi alternatifler sunmaktadır. Bahsedilen bu Kablo TV paketleri içerisinde ise pek çok kanallar yer almaktadır.  

Belgesel Kanalları 

Kablo TV, belgesel kanalları bakımından oldukça zengindir. Mevcut 17 adet belgesel kanalları arasında; TRT Belgesel, Viasat Explore, National Geographic, Nat Geo People ve Investigation Discrovery gibi kanallar da yer almaktadır.  

Lifestyle Kanallar 

Kablo TV (Teledünya) tarafından sunulan kanallar arasında pek çok yaşam ve stil kanalı da mevcuttur. İzlenme oranları ve bilinirliği yüksek bul kanallar arasında ise 24 Kitchen, Game Toon ve Fun Box gibi kanalları saymak mümkündür. Yine çocuk eğitim kanalları kategorisindeki Minika Çocuk, Minika Go ve TRT Okul gibi popüler çocuk kanalları mevcuttur.  

Spor Kanalları 

Teledünya’da yer alan TV kanalları yukarıda bahsedilenler ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra spor kategorisinde de izleme oranı yüksek kanallar bulunmaktadır. Sports, Trace Sport Stars ve TRT Spor olarak örnekleyebileceğimiz bu kanallar, avantajlı paketler sayesinde uygun fiyatlara izlenebilmektedir. 

Siz de Kablo TV’ye üye olmak ve birbirinden popüler kanalları uygun fiyatlara izleyebilmek için hemen abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikli olarak bulunduğunuz ilde gerekli altyapının varlığından emin olmanız gerekmektedir. Konya Kablo TV aboneliği için bizi arayarak bölgenizdeki altyapı durumunu öğrenebilirsiniz.  Eğer altyapı mevcut ise; çağrı merkezi, yetkili bayiler ve resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Konya’da ikamet eden müşterilerimiz 0 332 606 06 42 nolu iletişim numaramızdan veya 0 850 888 0 126 nolu çağrı merkezimizi arayarak başvuruda bulunabilirler.