İşte Atiker Konyaspor'un yeni sezon formaları

İşte Atiker Konyaspor'un yeni sezon formaları
Kaptan Ali Çamdalı, Ömer Ali Şahiner, Selim Ay ve Imoh Ezekiel, yeni sezonda terletecekleri Çubuklu, Anadolu Kartalı ve 95.Yıl formalarıyla objektiflere poz verdi.

Yeni formaların en önemli özelliği üzerinde şanlı bayrağımızın  bulunması... Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda şampiyon olan takımlar, bir sonraki sezon formalarında Türk Bayrağı taşımaya hak kazanıyor. 

Atiker Konyaspor'un tüm formalarında ürün tasarımı alanında ince detaylar düşünüldü ve yeni teknolojiler uygulandı. Özel kumaşlar ve yan panellerde oluşturulan klima teknolojisi futbolcuların vücut sıcaklığını dengeleme ve terlemelerini kontrol etmelerine yardımcı olacak.

Yeni çubuklu formada iki yakanın birleştiği noktada nakışla işlenen 1922 ibaresi yer aldı. Çubukların genişliği önceki çubuklu formalara göre artırıldı. 

Anadolu Kartalı isminin verildiği yeşil formanın göğüs kısmında armada da yer alan çift başlı kartal figürü kullanıldı. Formanın sırt kısmına diğerlerinde olduğu gibi "KONYASPOR" yazıldı. 

95. Yıl isimli beyaz forma ise 4 farklı kumaş çeşidinin kullanıldığı özel tasarım olarak üretildi. Dokuma çizgilerinin de yer aldığı formanın yakası düğmeli bisiklet olarak tasarlandı. Yakanın bittiği yer ile sol göğüsdeki arma nakış olarak tasarlandı. Formanın bel kısmında ise kuşak şeklinde yeşil renk kullanıldı.

Atiker Konyaspor 2017-2018 sezonunda yeni zaferlere bu formalar ile koşacak.