İstanbul Spa Otelleri Hangileridir?

İstanbul Spa Otelleri Hangileridir?
 

İnternet üzerinden bile çok kısa bir süre içerisinde kendinize uygun bir kampanya bularak İstanbul’da spa masajını keyifli bir biçimde uygulatma imkanı elde edebilirsiniz.

Hijyen Kurallar: Merkezler arasından bir seçim yaparken öncelikli kriterin hijyen olması gerekmektedir. Birçok farklı kişi tarafından kullanılan mekanların kesinlikle belirli bir hijyen seviyesine getirildikten sonra bir diğer seansa açılması gerekmektedir.

Spa merkezleri arasından bir seçim yaparken ayrıca daha önce bu merkezden faydalanmış olan kişilerin yorumlarına da bir göz atmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde kısa bir süre içerisinde kaliteyi anlama ve alacağınız hizmetin yetkinliği hakkında fikir sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

En Özel Alternatifler Nelerdir?

İstanbul spa otelleri hangileridir sorusunun yanıtı olarak gösterilecek olan en donanımlı şekilde hizmet veren alanların başında şunlar gelmektedir;

  • Swissotel The Bosphorus : Hoş atmosferi ile sizi ortama girer girmez rahatlatacak olan alanların başında gelmektedir. Uygun fiyatları ve yüksek kalitesi ile dikkat çekmekedir. Sağlanan hizmete bakıldığı zaman birçok farklı türde spa seansı ve masaj türü olduğu da görülmektedir.

  • Kılıç Ali Paşa Sarayı: Geleneksellikten ayrılamayan kişiler için uygun alternatiflerden bir tanesidir. Özellikle diğer spa merkezlerine göre Türk kültürüne ok daha yakın olması terch edilirliğini de artırmaktadır.

  • Grand Hyatt İstanbul: Hoş müzikler eşliğinde şifalı masajların tadına varabilmek için eşsiz mekanlardan bir tanesidir. Özellikle şehrin stresinden kurtulmak için en hoş alternatiflerden bir tanesidir.

Bu özel alternatiflerin fiyatlarının diğer kurumlara göre bir kademe daha yüksek olduğunun altı çizilmelidir. Spa ve masaj gibi konularda kesinlikle maddi uygunluk sebebi ile kalitesiz olan alternatifleri tercih etmemelisiniz. Sağlığınızın söz konusu olduğunu unutmamalısınız.

Kampanyalardan Faydalanın: Kişilerin kampanyalardan faydalanması ile yukarıda belirtilmiş olan spa merkezlerinden daha uygun fiyatlar ile faydalanmaları da mümkündür. Grupanya adındaki site aracılığı ile farklı kampanyalar hakkında fikir sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz.

İstanbulda yer alan spa merkezleri arasında en popüler olanlar  http://etilerspa.com/ ve http://bebekspa.com/ olmaktadır.