İnternetten para kazanma yolları

İnternetten para kazanma yolları

Ülkemizde internet giderek yaygınlaşıyor . Artık her cepte ve evde internet var diyebiliriz.  Böyle olunca internette yeni iş alanları da oluşuyor.

İnternetten para kazanılıyor mesela. İnsanlar ticaretini internete taşıyor ve evinden çalışarak para kazanıyor.

internetten para kazanma yolları arasında en önemli ve güvenilir olanlardan birisi de Google Adsense reklamları. Düzeni güncellenen, özgün içerikler barındıran ve sık sık ziyaret edilen bir siteniz varsa para kazanmak zor değil. Sitenize ilgi ve özen göstererek büyütmek sizin elinizde. Ayrıca sitenizin sosyal medya hesaplarını da büyütmelisiniz. Her sosyal mecrada sitenizin sayfalarını açmalı ve paylaşımlar yapmalısınız. İnsanları sitenize getirmeli ve sitenizde uzun uzun zaman geçirmlerini sağlamalısınız. Reklam yerleşiminizle insanların reklamları görmelerini sağlamalısınız.

İnstagram yoluyla da para kazanmanız mümkün. Bir butik veya ıvır zıvır eşyalar satan sayfa açabilirsiniz. İnstagram’dan her ürünü satabilmeniz mümkün. Binlerce böyle sayfa var. Bazısı başarılı olabiliyor bazısı başarısız ama denemeye değer.

Twitter yoluyla da para kazanmanız kolay. Hesabınızı büyütmeniz lazım. Takip edeni takip edin. İlginç ve faydalı içerikler üretin. Güçlü hesaplardan RT almaya çalışın. Sonra sayfanızdan reklam satabilirsiniz. Hatta sayfanızı bile satabilirsiniz.

Bugün bir sıfır araba parası edecek Twitter hesapları var. 1 milyondan büyük takipçisi olan sayfalar artık çok popüler ve sürekli para kazanacak teklifler alıyorlar.

İnternetin yaygınlaşması borsa alanında da devrim yarattı. Artık borsa yorum siteleri aracılığıyla şirketinizin en ufak bir gelişmesini bile öğreniyorsunuz. Yatırımlarını , yaptığı anlaşmaları takip edebiliyorsunuz. Şirketinizle ilgili haberlere abone oluyorsunuz.

Fakat borsaya yatırım yapabilmek için borsa nasıl oynanır  bilmeniz gerekiyor.

Şirketinizin durumunu analiz edebilmek için temel analiz ve teknik analiz bilgisine sahip olmanız gerekiyor.

Temel analiz şirketin temel durumu demek. Piyasadaki konumu karlılığı, iş kolu ve benzeri her şey temel analiz alanına giriyor.

Teknik analiz ise grafiklerin dili. Bu dili öğrenmek için bol okumak ve incelemek lazım.

Twitter üzerinden borsa yorum sayfalarını da takip etmenizi öneririm. Bu sayfalarda çok iyi bilgiler var. Ekonomistler ve borsacılar cömertçe bildiklerini paylaşıyor. Herkese bol kazançlı günler.