İhlas Koleji'nin yardım projeleri tüm hızıyla devam ediyor

İhlas Koleji'nin yardım projeleri tüm hızıyla devam ediyor
Özel Marmara Evleri İhlas İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ve velilerinin öncülüğünde başlatılan kampanyada bay bayan kıyafeti, ayakkabı, mont, çocuk elbiseleri, kitap-kırtasiye gibi temel ihtiyaç malzemelerini içeren toplam 82 kolilik yardım toplandı. Hazırlanan yardım kolileri, Trabzon Akçaköy İlköğretim Okulu, Urfa Viranşehir Kirlik İlköğretim Okulu ve Şırnak Beytüşşebap Boğazören İlköğretim Okulu'na gönderildi. Gönderilen malzemelerin ulaştığı okullardaki yöneticiler yardımlardan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, İhlas Koleji’ne teşekkür ettiler.

“BU BİZİM VATANDAŞLIK GÖREVİMİZ” Kendilerine gelen yardım isteklerine cevap verebilmek için okullarında böyle kampanyalar düzenlediklerini ifade eden İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Kazaz, “Bizi biz yapan değerlerimizden biri de yardımseverliktir. Okulumuz değerler eğitimi çalışmaları kapsamında her dönem düzenlemiş olduğumuz kampanyalarla ihtiyaç sahibi insanlara ve okullara temel ihtiyaç malzemeleri ulaştırıyoruz.

İhlas Koleji olarak tüm öğrenci ve velilerimizi bu anlamlı yardım kampanyalarına göstermiş oldukları ilgi ve katkılarından dolayı kutlarım. Ayrıca öğretmenlerimize de bilinçli, yardımsever, paylaşmayı bilen öğrenciler yetiştirdiklerinden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.