İğneli Lazer Epilasyon

İğneli Lazer Epilasyon

İğneli lazer epilasyon aracılığı ile en kısa süre içerisinde kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Diğer lazer türlerine göre iğneli operasyonun bir derece daha acılı olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Kısa sürede kalıcı çözüm isteyen ve acıyı da göze alan kişiler için en uygun alternatiflerden bir tanesidir. Kıl köklerine minik medikal bir iğne ile giriş yapılır ve bir dalga gönderiliri. Bu şekilde tüylerde direkt olarak zayıflama meydana gelecektir. Birkaç seans sonrasında dahi direkt olarak etkiyi görme imkanını elde edeceksiniz. Uzman Kişiler Tarafından Uygulanan Yöntem! İğneli lazer epilasyon aşamasında kişilerin sadece uzmanlık sahibi olmaları durumunda bizim firmamız ile iş birliği kurmasına izin veriyoruz.

Bu alanda sadece en son teknoloji cihazlar ve konusunda uzman olan isimler ile hizmet veriyoruz. Dolayısıyla elde edeceğiniz hizmet kalitesinin de direkt olarak artış gösterdiği fark edilmektedir. Kaç Seansta Sonuçlanılır? İğneli lazer epilasyon diğer lazer yöntemlerine göre daha hızlı bir biçimde sonuç vermektedir. Tabi ki bu durumun uygulama yapılacak olan alanın genişliğine göre değişim arz ettiği fark edilmektedir. Alan ne kadar dar ve tüy kökleri de ne derece güçsüz olursa elde edilecek olan işlem hızının da o kadar fazla olacağının belirtilmesi gerekiyor. En kısa sürede sonuç almak için doğru yerdesiniz.

Mediderm lazer epilasyon izmir bu alanda en yetkin şekilde hizmet veren firmaların başında geliyoruz. Tahriş Oluşur Mu? Kıl köklerine iğne yardımı ile giriş yapıldığı için bu alanda bazı tahrişler meydana gelebilmektedir. Tabi ki etkinin kalıcı olmayacağının da belirtilmesi gerekiyor. Kişilerin uygulamanın sonrasında güneşe çıkmaması ve bu alana kimyasal değdirmemesi de dikkate alınması gereken detaylardandır. Siz de en kısa süre içerisinde tahriş olan yüzeyi sorunsuz bir biçimde kendine getirmek için uzmanlarımız tarafından verilen önerileri dikkate almalısınız. Sağlığa Zararı Var Mıdır? Uygulanan iğneli operasyonun sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi bulunmuyor. Bunun tam tersine kişilerin en kısa sürede istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtarılmasını mümkün kıldığımız için uzun vadede tensel olarak faydasını dahi göreceksiniz.