Halkalı Bahçeşehir Koleji'nde yeni yıl karnavalı coşkusu

Halkalı Bahçeşehir Koleji'nde yeni yıl karnavalı coşkusu
Bahçeşehir Koleji Halkalı Kampüsü'nde ikincisi düzenlenen Yeni Yıl Karnavalı'na okul yöneticileri, öğretmenler ve Okul Aile Birliği'nin yanı sıra çok sayıda öğrenci ve veli de katıldı. Yeni Yıl Karnavalı nedeniyle kolejin her bir köşesinde eğlence ve etkinlik düzenlendi.

Hem eğlencenin hem de paylaşmanın keyfini bir arada yaşatmayı hedefleyen karnavalın, katılımcılardan sağlanan gelirleri Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği 'ne bağışlandı. Karikatür, perküsyon, karaoke, kum boyama, küçülen kağıtlar gibi birbirinden farklı etkinlerin yapıldığı stantlarda öğrenciler eğlenirken, veliler de alışveriş yaparak kampanyaya katkıda bulundular.

Velilerin desteği ile hazırlanan yiyecek ve içecekler gün boyunca katılımcılara ikram edildi. Elde edilen gelirlerin, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği 'ne bağışlandığı Yeni Yıl Karnavalı'nın önemine vurgu yapan Bahçeşehir Koleji Halkalı Okul Müdürü Ayşenur Semerci, "Bahçeşehir Koleji Halkalı Kampüsü olarak ikincisini düzenlediğimiz Yeni Yıl Karnavalı için bu yıl da heyecanla hazırlandık.

Omurilik felçlilerimiz için kampanya düzenledik. Burada kurulan stantlardan elde ettiğimiz gelirlerle Türkiye'deki pek çok omurilik felçlisi insanımıza tekerlekli ya da elektrikli sandalye almayı ümit ediyoruz. Düzenlediğimiz kampanyalar ile öğrencilerimize yardımlaşma ve sosyal sorumluluk bilincini de aşılıyoruz'' diye konuştu.

NİHAN TİLKER - GÖKHAN YARGICI