Galatasaray Onyekuru Transferinde Mutlu Sona Çok Yaklaştı

Galatasaray Onyekuru Transferinde Mutlu Sona Çok Yaklaştı

 

Kötü gidişin sonucu oyunculara kesildi. Bu nedenle ara transfer dönemi en hareketli geçecek olan takımlardan bir tanesi Galatasaray olacak. Terim kaybedilen maçların ardından birçok kez Ocak aynı gösterdi. Yani faturası kesilen oyuncular ile yollar ayrılırken, yeni isimler ile takımın güçlendirilmesi üzerine yeni planlar yapılıyor. Taraftarın yakından takip ettiği süreçte ilk hedef Onyekuru olacak. Hücum yollarında etkin olamayan Galatasaray, bu yıl çok az gol buldu. Avrupa arenasındaki tek golü de sıklıkla eleştirildi. Yapılan hamlelere rağmen istenen performans henüz gelmedi. Kanatlarda hızlı atak yapabilecek eski oyuncuları Onyekuru peşine düşüldü. Restbet yüzünüzü güldürecek hizmetler ile geliyor.

1,5 Yıllık Kiralık Sözleşmesinde Sona Gelindi

Performansı çok iyi bilinen oyuncu, geçtiğimiz yıl takımın şampiyonluğunda çok büyük emek sahibi oldu. Gösterdiği performansı bu yıl çok arayan sarı kırmızılılar, uzun bir süre önce oyuncunun kulübü ile görüşmelere başladı. Takıma yeniden katılması için görüşmeler hızlandırıldı. Buna göre genç yetenek için 1,5 yıllık kiralama sözleşmesi büyük oranda netlik kazandı. Oyuncunun zaten istiyor olması ve Fransa’da yeterince forma şansı bulamamış olması, süreci hızlandırdı. Kiralık sözleşmesindeki tutarların yüksek olmaması da mali anlamda takımı rahatlatacak en önemli unsurlardan bir tanesi haline geldi. Restbet kalitesine sahip olmanın tam zamanı.

Gol Yollarında Daha Üretken Bir Takım Kuruluyor

Fatih Terim’in vermiş olduğu rapor doğrultusunda üreten bir takım için çalışmalar hızlandı. Ara transfer dönemine kısa bir süre kalması nedeniyle heyecan dolu anlarda artmış oldu. Beklentileri karşılayacak olan isimlerle anlaşılmak isteniyor. En önemlisi ise gol yollarında takıma katkıda bulunabilecek isimler için arayış devam ediyor. Futbol severleri bekleyen heyecan dolu anlar var. Süper Lig maçları her geçen gün biraz daha zorlu hale geliyor. Bu nedenle her ismin önemi artmış durumda. Şuan ki takım oyuncularının performansı da kadar motivasyonunun da düşük olduğu göz önüne alındığında transfer dönemi iple çekiliyor. Burada atılacak adımlar çok konuşulacak.