Evrak Çantası Modelleri

Evrak Çantası Modelleri

Evrak çantası

Genellikle çalışanların kullanmakta olduğu evrak çantası şık detayları ve işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Dosya, belge evrak vs. özel eşyalarınızı muhafaza etmek ve toplu hale taşımak amacı ile kullanılan evrak çantalarını özellikle iş adamları, avukat vs. meslek grupların iş görüşmesi, toplantı, ya da seminer gibi etkinliklerde ihtiyaç duyulabilecek bir ürünüdür. Çoğunlukla erkeler tarafından kullanılan bu çantalar evrak ve belgelerinizi kırışmadan muhafaza etmektedir.

Evrak Çantası Modelleri

Evrak çantası modelleri dört farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bunlar. Çekçekli evrak çantası, bölmeli evrak çantası, klasik evrak çantası ve el evrak çantası şeklindedir. Ayrıca bölmeli evrak çantası hem evrak ve belgelerinizi hem de diz üstü bilgisayarınızı muhafaza edebileceğiniz tasarımlara sahiptir. Şekli ve görüntüsü itibari ile tıpkı bir bavula benzeyen çekçekli evrak çantaları ise kolay kullanıma ve geniş bir alan sahiptir. Klasik evrak çantaları da sıklıkla görmeye alışık olduğumuz tasarımlardır. Sert bir yapıya sahip olan bu çantaların güvenlik kilit sistemleri bulunmaktadır.

İhtiyacınıza uygun evrak çantası modellerini https://www.tergan.com.tr/erkek-evrak-cantasi online adresinden bulabilirsiniz.