Ev Aksesuarı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ev Aksesuarı Seçimi Nasıl Olmalıdır?
 

Evin güzelliğini her zaman aksesuarlar getirmektedir. Bu yüzden aksesuar seçerken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Gereksiz veya uyumsuz bir aksesuar evin görkemli halini bozmaktadır. Aksesuar rengi, şekli ve boyutu ile boyaya, halıya, perdeye ve koltuk takımına uygun olmalıdır. İnternetten bolca araştırma yapılmalı, örneklere bakılmalı ve bu işi gerçekten bilen kişiler tarafından tavsiye alınmalıdır. Son yılların en çok kullanılan aksesuarları ise genel olarak yatak odası aksesuar türleridir. Bunlar salıncak koltuk, dans direği gibi aksesuar türleridir.

Salon Aksesuarı - Ev Vazosu Nasıl Olmalıdır?

salon aksesuarları İlk olarak renk ve boyutu önemlidir. ev aksesuarları  Masa üzerinde mi duracak yoksa duvar kenarında mı? İçerisinde gerçek çiçek mi olacak yoksa yapar çiçek mi? Bunları hayalinizde canlandırın ve odanıza yakışacak en iyi vazoyu alın. Vazo tek başına güzel olabilir fakat odada iyi durmayabilir o yüzden her zaman odanızı göz önünde bulundurun.

Nişan Masası

Nişan masası denildiğinde ilk akla gelen şey nişan tepsisi olmaktadır. Tepsi her zaman gösterişli olmak zorundadır. Nişan masasında ilk dikkati çeken şey nişan tepsisi olmaktadır. Bu tepsi sadece nişanda değil söz gününde de kullanılabilir Ayrıca gümüş olduğu için her zaman kullanışlıdır. Bir yakınınıza da vererek o gün ki işi çözmüş olabilirsiniz. Günlük hayatta özel misafirleriniz geldiğinde kullanılabilir büyüklüktedir. Boyutları 40 x 38 boyutunda olmaktadır.