Epoksi Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Epoksi Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Su en önemli yaşam kaynaklarımızdanbiriken barınma ihtiyacımızı giderdiğimiz evlerimiz için de büyük tehlike anlamına gelmektedir.

Binaların su yalıtım işlemlerinin yeterli olmaması zamanla bina iç ve dış yüzeylerinde ciddi hasarların oluşmasına neden olur. Yağmur suları, yeraltı kaynaklı sulardan gelen sızıntılar vs. gibi durumlar neticesinde bina yapısındaki demirlerde çürüme, duvarlarda küflenme bakteri oluşumları meydana gelir. Tüm bunlar sağlıksız bir ortamda barınmak anlamına gelmektedir.

 Bu duruma gelmemek için yapılması gereken işlem su yalıtımı işlemidir. Bu işlem için firmamıza ulaşabilir tüm detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Çatılar İçin Su Yalıtımı İşlemi

Su izolasyonu bina içerisinde her tür alanlarda yapılmaktadır. Özellikle teras çatı bölgelerinde yapılacak işlemlerde seçilecek malzeme önemlidir.

Firma olarak yalıtım işlemlerinde epoksi malzemesini kullanıyoruz. Dilerseniz ısı yalıtım işlemi için çift kat membran kullanarak da su geçirmezlik sağlamaktayız.

Çatı yalıtım işlemlerindekullanılan çatılarla kullanılmayan çatılar için kullanılacak malzemeler de değişmektedir.

Kullanılan çatı yalıtımları; çift kat membranuygulaması ile su geçirmezlik sağlanırken en az bir kat membranın polyester olmasına özengösteriyoruz.

Kullanılmayan çatı yalıtımı; yine iki kat membranuygulamasıyapıyoruz. Son kat uygulama sırasında ağır hava koşullarında dayanıklılığı arttırmak için arduvaz kaplaması yapıyoruz. Tek tip malzeme kullanımıuyumsuz malzemelerin bir arada kullanılması ve yapılacak işlemin olumsuz olmasını da önlemektedir.

Epoksi teras su yalıtımı hizmeti vererek çatılarınızı da koruma altına alıyoruz. Bu alanda deneyimli ustalarımız öncelikle çatınızı görmeye geliyorlar. Kullanılacak malzeme ve ölçüler alındıktan sıra işlemler kısa sürede başlamaktadır. En kısa sürede de yalıtım işlemi bitirilmektedir.

Su Yalıtım İşlemlerimiz

Firma olarak Ankara ili için hizmet veriyoruz. 1998 yılında kurulan firmamız zemin kaplama dışında su yalıtımı Ankara hizmetleriyle 20 yıldır yoluna sorunsuz bir şekilde devam ediyor.

Epoksi su yalıtımı işlemleri uygun fiyat aralıklarıylamüşterileresunulmaktadır. Amacımız sorunsuz bir şekilde yaşanılır mekânlar yaratmaktır.

Uzman usta kadromuz, piyasada en kaliteli malzemelerimiz ile yalıtım işlemlerinde uygun fiyat politikası sunarak bu sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Yılların verdiği deneyimle kaplama ve yalıtım işlemlerinde güvenilir bir isim olduğumuz müşteri memnuniyetleriyle ortaya konulmaktadır.