Emre Mor'dan Transfer Açıklaması

Emre Mor'dan Transfer Açıklaması
 

Devre arası transfer dönemine girilmesi ile beraber kulüpler, kadrolarında yer alan eksiklikleri gidermek adına çalışmalarına başladı. Bunun yanında mevcut kadrolarında yer alan ve diğer kulüplerden gelen teklifleri de değerlendirmeye aldılar. 1xbet gibi sitelerde de yer alan Emre Mor haberi ise transfer sürecine bomba gibi düştü. Celta Vigo'da forma giyen Emre Mor'a teklif götürüldüğü iddia edildi.

Bekleneni Veremedi

Danimarka ekipleri arasında yer alan Nordsjaelland'den 10 milyon Euro değerindeki bir bedel karşılığında Borussia Dortmund'a transfer olan Emre Mor, Celta Vigo'ya gönderilmişti. Beklenen etkiyi yapamayan genç futbolcu, bu kulüp ile yalnızca 9 maçta forma giyebildi. 376 dakika boyunca sahada kalabilen futbolcu için ara transfer dönemine girilmesi ile beraber bir haber ortaya atıldı. Süpertotobet bünyesinde de yer alan bu habere göre Türkiye'den bir futbol kulübünü Emre Mor'u kendi renklerine katmak istiyordu. Takımın teknik direktöründen gelen açıklama ile iddia netleşmiş oldu.

Resmi Açıklama

İspanyol kulübünde henüz beklediği çıkışı yapamamış ve uzun süre boyunca kadro dışı kalmış olan 21 yaşındaki futbolcunun teknik direktörü, çıkan haberlere ilişkin resmi bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Emre Mor için Türkiye'den yapılması mümkün olmayan bir takas teklifi aldıklarını söyleyen teknik direktör, kendi düşüncelerini karşı tarafa aktardıklarını bildirdi. Mariobet sitesinde de konu olan bu habere ilişkin gelişmelerin ne olacağı ise merak konusu.