Emre Belezoğlu Yeniden Fenerbahçe'de

Emre Belezoğlu Yeniden Fenerbahçe'de

 

Fenerbahçe, Başakşehir forması giyen Emre Belezoğlu ile gelecek yıl için anlaşmaya vardı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir araya gelen Emre Belezoğlu, başkanın teklifini kabul etti. Buna göre Emre, 1 yıl futbolcu olarak görev yaptıktan sonra, idari kadroda görev alacak. Sezon boyu futbol tutkunları Mariobet ile kazanıyor.

Emre Önce Futbolcu Sonra Yönetici Olacak

Fenerbahçe Başkanı Akli Koç, eski futbolcuları Emre Belezoğlu'na toplam 3 yıllık bir anlaşma önerdi. Bu anlaşma, Emre'nin Fenerbahçe'de takım kaptanı olarak bir yıl forma giymesini jübile yaptıktan sonra ise, Sarı Lacivertli Kulübün idari kadrosunda görev almasını içeriyor.

Ali Koç'un bu teklifini kabul eden Emre Belezoğlu'nun Başakşehir'deki takım arkadaşlarıyla vedalaştığı öğrenildi. Popüler futbol takımları ve ünlü oyuncuların heyecan dolu maçlarıyla kazanmak için, Mariobet giriş adresine ulaşmak yeterlidir.

Galatasaray ve Fenerbahçe forması giydikten sonra Avrupa deneyimi yaşayan Emre Belezoğlu, son olarak Başakşehir'de futbol hayatına devam ediyordu.

Ali Koç, Emre Belezoğlu'nu, Fenerbahçeliliğine saygı duyulacak birinin takım kaptanı olmasını istiyorum sözleriyle ikna etti. 1980 doğumlu olan Emre, Sarı Lacivertli formayı giyen en yaşlı oyuncu olacak.

Bu sezon, Süper Lig'de zor günler geçiren ve küme düşme tehlikesi atlatan Fenerbahçeli yöneticiler, Emre gibi, güçlü bir figürle, takım olma konusunda başarılı olacaklarına inanıyorlar.

Yıldız futbolcuların attığı gollerle kazanmak isteyen çok sayıda bahisçi princessbet  siteni tercih ediyor.