Emek Sağlık Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları

Emek Sağlık Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları
Hasta yatakları birçok çeşit ve modelleri ile stoklarımızda bulunmaktadır. Müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen modeller iki motorlu hasta yatakları çeşitleridir. Elektrikli hasta karyolası sınıfından olan bu tip hasta karyolalarının iki motorlu olması hasta karyolasına büyük bir hareket kabiliyeti kazandırmaktadır. Biri bel altı diğeri ise bel üstü bölgeye monte edilmiş motorlar sayesinde hasta karyolası istenilen pozisyona getirilip kullanılabilir. Uzaktan kumandası yardımıyla hasta karyolası istenilen pozisyona getirilebilmekte ve istenilen yükseklik sağlanılabilmektedir. Ayrıca bütün modellerde hastanın güvenliği için dizayn edilmiş ve büyük bir öneme sahip olan korkuluklar mevcuttur. Ürünler arasındaki fiyat farkları özelliklere göre şekillenmektedir. Üretimi neredeyse durmakta olan manuel karyola çeşitleri de firmamızda mevcuttur.

Bir diğer model olan üç motorlu hasta karyolası da bir elektrikli hasta karyolasıdır. Kendisine entegre edilmiş üç motoru sayesinde daha yüksek hareket kabiliyetine sahiptir ve hastaya büyük bir konfor imkanı tanımaktadır. Piston motorlar sayesinde hasta yatağı yüksekliği, baş kısmı ve ayak kısmı istenilen pozisyona getirilebilmektedir.

Hasta karyolası çeşitleri içerisinde en rahat ve en konforlu modelleri içinde barındıran dört motorlu hasta yatakları, elektrikli sistemle çalışan dört adet piston motora sahiptir. Bu tür hasta yatakları baş konumlandırma, ayak konumlandırma ve yükseklik konumlandırma özelliklerinin yanısıra “trendelenburg” ve “ters trendelenburg” diye tabir edilen ivmeli duruş pozisyonuna da sahiptir. Bu da hastaların konforu açısından ihtiyaç duyulan özelliklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni tasarım 2 motorlu hasta karyolası ve 3 motorlu hasta karyolası modellerini inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Her çeşit hasta karyolası sitemizden online olarak incelenebilir. Emek Sağlık bir imalatçı firma olduğu için, firmamızdan yapacağınız alışverişlerde imalat fiyatlarından ürün sahibi olabilecek veya ekonomik fiyatlarla kiralama yapabileceksiniz. Satın aldığınız karyola için uygun bir hasta yatağı seçimi hastanızın rahatlığı ve güvenliği açısından önem taşımaktadır.

Firmamızda satılan hasta yatakları; sünger hasta yatakları, lazer kesim hasta yatakları, visco yatak ve havalı hasta yatakları olarak gruplandırılabilir. Hasta rahatlığını temel prensip edinerek kaliteli ve sağlam yapılı tuvaletli hasta yatakları üretmemiz ve pazarlama, zamanında teslimat, garanti ve teknik servis gibi hususlara odaklanarak oldukça profesyonel ekibimizle satın aldığınız ürünü aynı gün içinde adresinize teslim etmemiz gibi bizi diğer firmalardan ayıran temel çalışma prensiplerimizle hasta yatakları kiralama ve satışını yapan şirketimiz medikal sektörde haklı bir üne kavuşmuştur.

Bir hasta karyolasına ihtiyaç duyduğunuz zaman 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden hastanızın durumuna uygun yatak veya karyola konusunda tavsiye alabilir, web sayfalarımız üzerinden online satın alma ve kiralama işlemlerini yapabilirsiniz. Diyaliz merkezleri, hastaneler, huzurevi, sağlık merkezleri ve evinizde kullanabileceğiniz hasta yatakları, firmamızda elektrikli, abs, korkuluklu, tuvaletli, lazımlıklı, ahşap gibi çeşitli model ve özelliklerde üretilmekte, satış ve kiralaması yapılmaktadır.

Fabrikada üretim esnasında oluşabilecek hatalar veya nakliye, kurulum aşamalarında oluşabilecek hasar durumlarında satın aldığınız ürünler Emek Sağlık güvencesiyle birebir yenisiyle değiştirilmektedir. Elektrikli hasta karyolası satan firmalar arasında sürekli bir adım önde olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetlerle üretimi ön planda tutan, hastane malzemeleri, hastane dolapları, muayene masası, narkotik dolapları gibi ürünlerin imalatını, satışını yapan, sizlere hasta yatağı kiralama hizmeti de veren bir firmadır. Müşterilerinin artan taleplerini karşılamak için sürekli üretim kapasitesini arttırmaktadır. Emek Sağlık Hasta Yatakları TSE ve ISO2001 sertifikalıdır. Ürün ve hizmetlerimize  http://www.hastayataklari.co web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.