Coşkun Demirbakan "Düşmeyeceğiz" Dedi

Coşkun Demirbakan "Düşmeyeceğiz" Dedi

 

TFF 1. Lig’inde 20 puanı bulunarak 17. sırada yer alan Adanaspor’un teknik direktörü Demirbakan, küme düşmeyeceklerine inandığını ve asla pes etmeyeceğini söyledi.

Demirbakan Açıklama Yaptı

Coşkun Demirbakan, Anadolu Ajansı muhabiri ile yaptığı röportajda yeni tip corona virüsü (covid-19) salgını nedeni ile ara verilen ligin tekrardan başlayacağını anımsattı.

Bu konu ile ilgili farklı görüşler olduğunu da belirten Demirbakan, "Şu anda ligde avantajı olanların görüşleri hep pozitif. Ama bizlerin negatif. Şu an ligde küme düşme ihtimalimiz var. Bu durumun kendine ya da kulübe çıkar sağlamak için olduğunu düşünenler var. Belki bir lider olsak böyle demezdik. Ama insan sağlığını ilk sırada tutuyoruz. Bu düşüncemizden dolayı da liglerin oynanmaması lazım." Şeklinde değerlendirme yaptı. 1xbet

Çalışmalar Tedbirli Yürütülüyor

Demirbakan, çalışmaları tedbirli bir şekilde sürdürdüklerini anlatarak, "Lig başlayacakmış gibi hazırlanıyoruz. Yüzde yüz olmaz, hiçbir takımda olmaz. Futbolcuların bir adaptasyon süreçleri var." Açıklamalarını yaptı.

Ligde kalabilmek için mücadele edeceklerini söyleyen Demirbakan, şunları ilave etti:

"Maçlar başladığında bizi göreceksiniz. Düşmeyeceğiz, kurtaracağız. Ben asla yılmam, asla pes etmem. Son düdüğe kadar getirirsek, yine aynı ligde devam edeceğiz. Oyunculara da bunu aşılayacağım. Birlikte gayret edeceğiz, bütün imkanlarımızla seferber olacağız. Her birinin bilinçaltına bunu sokacağız. Oyuncularımız da neşeyle çalışıyor. Onlar da artık futbola kavuşmak istiyorlar." 1xbet mobil

Brezilyalılarda İnanıyorlar

Brezilyalı oyuncu Ronie (Roni) de, küme düşmemek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını, mücadeleyi son ana kadar bırakmayacaklarını vurgulayarak, "Çalışmaları tedbirlere uyarak davam ettiriyoruz. Son ana kadar mücadele etmemiz gerekiyor. Aynı ligde kalmak istiyoruz. Bunun için de takım arkadaşlarımızla birlikte ne gerekiyorsa onu yapacağız." şeklinde konuştu. 1xbet güvenilir mi?