Burak Yılmaz'ın Tartışma Görüntüleri Olay Yarattı

Burak Yılmaz'ın Tartışma Görüntüleri Olay Yarattı
 Futbol hayatına Çin'de devam eden yıldız futbolcu Burak Yılmaz geçtiğimiz günlerde tatil için geldiği İstanbul'da belediye otobüsü ile tartıştı. Sosyal Medyaya düşen görüntüler kısa süre içerisinde binlerce kez izlendi. Sosyal medya görüntülerden sonra bu olay ile çalkalandı.

 

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda aracını yolun kenarına park ederek gezmeye ayrılan ünlü futbolcu Burak Yılmaz oradan geçen halk otobüsü şoförünün kendisine tepki göstermesi sonucunda otobüs şoförü ile tartıştı. Sosyal Medyaya düşen görüntülerde Burak Yılmaz otobüsün içine girerek otobüs şoförüne tepki gösteriyor. Buna karşılık otobüs şoförü Orhan Çimen'de sürücü koltuğunun yan tarafında bulunan sopayı çıkararak Burak Yılmaz'a vurmaya yeltenince tartışma büyüyor. Burak Yılmaz ve şoför Orhan Çimen'in tartışması uzayınca araya vatandaşlar girerek olayı yatıştırıyor. Her iki tarafta olay yerinden uzaklaşıyor.

 

Sosyal Medyada en çok tweet alan konulardan birisi olan Burak Yılmaz ve şoför Orhan Çimen tartışması halen gündemin ilk sıralarında yerini koruyor. Sosyal medyada hem Burak Yılmaz'a hem de otobüs şoförü Orhan Çimen'e tepki gösterenler var. Olayın ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesinin twitter adresinden olay ile ilgili inceleme başlatıldığı tweeti paylaşıldı. Şoför Orhan Çimen ise İETT yetkililerinin kendisini aradığını ve işten çıkarılacağını söyledi. İETT tarafından yapılan açıklamada ise konu ile ilgili incelemenin halen sürdürüldüğü ve işten çıkarmanın bu aşmada olmadığı bildirildi. Bunun üzerine ise şoför Orhan Çimen'den herhangi bir açıklama gelmedi.

 

Ünlü futbolcu Burak Yılmaz ile şoför Orhan Çimen arasında yaşanan kavga görüntüleri internete düştükten kısa süre sonra binlerce kez tıklandı. Otobüs içerisindeki güvenlik kamerası görüntülerinde ünlü futbolcunun ismi sosyal medyada en çok tıklanılanlar arasına girdi. Sosyal medyada günlerdir futbolcu Burak Yılmaz'ın kavga görüntüleri en çok tıklananlarda ilk sıralarda yer alıyor.  Bu tarz gundelik spor haberlerini www.bahisnerde.net sitesinden ulasabilirsin