Burak Yılmaz Gol Suskunluğunu Konyaspor Karşısında Bozdu

Burak Yılmaz Gol Suskunluğunu Konyaspor Karşısında Bozdu

 

Süper Lig çatısı altında son haftalar da çok iyi bir performans gösteren Beşiktaş takımında üst sıralara gelindi. Kötü başlayan ligin ardından zorlu günlerden geçen takım, şimdi istediği seviyeye gelmiş durumda. Liderin sadece bir puan arkasında bulunurken, kazanacağı maçlar ile liderlik koltuğunun çok yakında olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Üst üste gelen dördüncü galibiyetle beraber taşlar yeniden oynamış oldu. Ayrıca şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olduklarını açıkça gösterdiler. Rakiplerinin puan kaybettiği haftada onların üzerinde yer alma fırsatını da iyi biçimde değerlendirdiler. Goller ise son hafta farklı oyunculardan gelirken Burak Yılmaz suskunluğunu Konyaspor karşısında bozdu. Restbet harika fırsatları ile kazandırıyor.

Burak Herkese Golü İle Cevap Verdi

Beşiktaş takımına geldiği günden bu yana çeşitli tepkiler ile karşılaşan ismin çabası sürüyor. Son olarak Konya’ya indiklerinde bazı taraftarlardan gelen hırsız tepkisi üzerinde duygu dolu anlar yaşamıştı. Bu maçta suskunluğunu bozmuş olması da daha büyük bir cevap oldu. Maçın sonunda yapış olduğu açıklamalarda dikkat çekici oldu. Özellikle de “Ben Beşiktaşlıyım” sözü sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Hırsını ve mücadele gücünü biraz daha yukarı çıkaran yıldız ismi Beşiktaş taraftarları bir kez daha sahiplenmiş oldu. Gelecek hafta iç sahada oynanacak olan karşılaşmada bunun örnekleri tekrar görülecek.

Üst Üste Galibiyetler Liderliği Getiriyor

Takımda yapılan belli değişiklikler ve oyuncuların Abdullah Avcı’nın formasına alışması ile beraber galibiyetlerde gelmeye başladı. Takımdaki uyum giderek artarken, gelecek haftalarda bu durumun kendisini biraz daha göstermesi bekleniyor. Üst üste dördüncü galibiyetini alan takım, liderlik potasına girdi. Zirvede hesapları bir kez daha karıştırdı. Artık liderliğin en büyük adaylarından biri olduğunu da ilan etti. Kalan maçlarında da bu galibiyet serisini sürdürmek istiyor. Alacakları puanlar ile de önce liderlik koltuğunu ardından ise şampiyonluğun sahibi olmak istiyorlar. Sahada gösterilecek olan mücadele ve performanslar taraftarında yoğun ilgisini çekiyor. Verilen desteğin oyuncular üzerinde büyük etkisi olduğunu belirtelim.