Beşiktaş'ın Beklenen Transferinde Erteleme

Beşiktaş'ın Beklenen Transferinde Erteleme

 

Beşiktaş'ta mali sıkıntılar devam ederken transfer dönemine yavaş bir şekilde giriş yapan takım için bazı transferlere kesin gözü ile bakılırken aynı zamanda olumsuzlukların yaşanması da gündeme taşındı. Vitor Hugo için takımdan transfer haberi beklenirken aniden gelen haber ile oyuncunun son dakikada ortaya çıkan bir rakip takımlar görüşmek için gri adım attığı yönünde haberler gelmeye başladı. Transferin bundan dolayı hiç olmayacağı veya bir süreliğine askıya alınacağı yönünde yapılan haberlerin doğruluk payı ile şimdiden merak edilmeye başlandı.

İptal İhtimali

İtalya takımında forma giyen ve Brezilya'lı olan oyuncu için tüm anlaşmaları bitmeye yaklaşması durumu ile karşı karşıya kalan takım oyuncudan gelen haber ile oldukça şaşırdı. Çünkü sadece imzaların atılması noktasına gelen transferin oyuncu tarafından şuan için durdurulmasına karar verildi. Buna gerekçe olarak da oyuncunun başka bir takımdan da son anda teklif alması olarak gösterildi. Rekabetin ortaya çıkmasından dolayı bu kararı almak zorunda kalan oyuncunun olumlu bakmadığı bir teklif yüzünden Beşiktaş transferini bekletmeye alması söz konusu olmayacağından dolayı transferin iptal edilme olasılığının bile olduğu konuşulanlar arasında yer almaya başladı.

Konuyla alakalı son durum hakkında ise henüz takımdan gelen bir açıklama olmaması kafaların daha da karışmasına neden oldu. Devbahis sitesi de aynı şekilde konuya geniş yer verirken sonuçların neler olacağı konusunda görüş bildirdi.