Beşiktaş İki Oyuncusuyla Yollarını Ayırıyor

Beşiktaş İki Oyuncusuyla Yollarını Ayırıyor

 

UEFA Avrupa Ligi maçlarında alınan kötü sonuçlardan sonra Siyah Beyazlı takımda hareketli bir dönem yaşanıyor. Özellikle Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın kötü gidişatını sürdürmesi takım yönetimini yeni kararlar almaya itti. İki yıldızın takımdan ayrılması kararı verilirken üç futbolcu ile sözleşmelerin yenilenmesi planlanıyor. Giriş yolları arasında yer alan lidyabet174.com kullanıma açık bulunuyor.

Abdullah Avcı'nın Raporu

Süper Ligde toparlanma başlasa da Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi kapsamında oynadığı 4 maç sonunda bir puan bile alamadı. Tecrübeli çalıştırıcı Abdullah Avcı'nın hazırladığı rapora göre harekete geçen yönetim ise önemli kararlara hazırlanıyor. Bu kapsamda 3 futbolcu ile sözleşme yenilenmesi planlanıyor. İki futbolcu ise devre arası gönderilecek.

Gökhan Gönül, Burak Yılmaz ve Caner Erkin'in sözleşmelerini uzatmayı düşünen yönetim, ücretlerde indirim yaparlarsa bu üç oyuncuyla Aralık ayı içerisinde yeni sözleşmeleri imzalayacak. Bu kapsamda sözleşmeleri bu sezon sona erecek üç oyuncusuyla da 2'şer yıllık yeni sözleşme düşünülüyor. Ayrıca oyunculardan ücret indirimi yanında TL ile ödemeyi kabul etmeleri de istenecek.

Oğuzhan ve Lens ise Takımdan Ayrılıyor

Yönetim, Oğuzhan ve Lens'ten istenilen verimin alınamaması nedeniyle, bu iki futbolcuyla yolları ayırmayı düşünüyor. Bu sayede maddi anlamda bir gelir elde etmeyi planlayan Siyah Beyazlı takımın yönetimi en son oynanan Braga maçındaki performansları sonrası bu konuyu öne çekti. Oldukça sık tercih konusu olan lidyabet ise bekleniyor.