Ay Burcu ve Yükselen Burcu Özellikleri

Ay Burcu ve Yükselen Burcu Özellikleri
Burçlara karşı çok sayıda insan merak duymaktadır. Zira burçlar farklı yorumlara yaparak insanların geleceklerine dair farklı bilgileri sunmak konusunda oldukça iddialı olmaktadır. Bunun yanı sıra burçlar kişilerin burçlarından hareket edilerek kişilerin karakter analizlerinin de yapıldığı bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda karşımıza çıkan bir kavram da ay burcu olarak isimlendirilen kavramdır. Ay burcu burçlar arasında en az bilinen burç olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Ay burcunun kişisel seçimlere etki ettiği iddia edilmektedir. Bunun yanı sıra ay burcunun karakterlerin oluşması sürecine etki ettiği de bilinmektedir.

Burçları aynı olduğu halde karakterleri farklı olan bireylerin ay burçlarındaki farklılıktan kaynaklı bir farklılaşmanın oluştuğuna inanılmaktadır. Doğduğumuz andaki güneşin bulunduğu burç bizim doğum burcumuzu belirlemektedir. Bu noktada doğumuz andaki Ayın bulunduğu burcun ise bizim ay burcumuzun belirlenmesinde etkili olduğu bilinmektedir.

Ay burcu güneş burcu kadar insan hayatında etkili olmaktadır. Ayrın gökyüzündeki evresi ve dünyanın aya olan yakınlığı ay burcunun belirlenmesinde etkili olmaktadır. Ayrıca dünyaya geldiğimiz andaki gelgit olaylarının dahi ay burcunun etkilediği bilinmektedir. Ay burcu insanların karakterlerinde değişkenlik yaşanmasında etkili olmaktadır. Bu noktada Ay burcunun her zaman kitabi bir bilgiyi içermediği de bilinmektedir. Ay burcunun yorumlanması pek çok farklı unsurun bir arada değerlendirilmesini gerekli kılan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğduğumuz sırada ufukta yükselmekte olan burç insanların yükselen burcu olarak tanımlanmaktadır. Yükselen burç, doğduğunuz zaman diliminde takımyıldızına verilen teknik bir isim olarak tanımlanmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında yükselen burcun, öz burcunuz kadar önemli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Yükselen burç kendinizi nasıl gördüğünüzle yakından ilgili olmaktadır. Ayrıca görünüşle ilgili olan yükselen burç, 2 saatte bir değişkenlik göstermektedir. Bu noktada yükselen burcun tahmin edilmesi daha doğrusu doğru tahmin edilmesi önemli olmaktadır. Bunun için kişinin doğduğu saati tam olarak bilmesi gerekli olmaktadır. Günümüzde ay burcu ve yükselen burcu özelliklerine dair bilgilere oldukça kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda www.askmoyra.com internet sitesi takipçilerine oldukça etkili ve isabetli bilgiler vermektedir.