Araba Kiralama Ve Sözleşmesi

 Araba Kiralama Ve Sözleşmesi

Sözleşme, insanlar arasında, bazı konularda anlaşmaya vardıktan sonra, bunun kâğıda dökülmüş halidir. Bir nevi akit olan sözleşmede, her iki tarafta, sözleşmedeki kuralları kabul ettiğine dair imza atarlar. Araç kiralama kategorisinde, sözleşe, İzmir oto kiralama hizmetlerinde çıkacak aksaklıkları engellemek için oluşturulmaktadır. Sözleşme ile aracı kiralayan ve aracı kiraya veren firma, mutabakata varmaktadır.

 

 Araç Kiralamada Sorunlar Sözleşme ile Bitiyor

 

            Kendinize en uygun aracı seçtikten sonra, aracı almak için, aracı kiralayanın kimlik bilgileri, kiralanan aracın kimlik bilgileri, aracı kiralama süresi ve aracın kiralanma ücreti gibi hususlar, tek tek belirtilir. Daha sonra İzmir araç kiralama kategorisinde, aracı kiralama süresince, sözleşmede belirtilen kurallara göre kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda https://www.elitrental.com/, en iyi çözümü sunmuş, hızlı araç kiralama kategorisinde, bütün seçenekleri sunmuştur.

 

 Sözleşmeyi Tam Olarak Anlamalısınız

 

            Sözleşmeyi tam olarak anlamadan imzalamak, büyük sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Yapılan anlaşmada, anlaşmada belirtilen kişiler dışında aracı başkası kullanamaz, Araç kiraya verilemez, kötü kullanılamaz, yasa dışı işlerde kullanılamaz ve başka birilerine kiraya verilemez. Araç kötü kullanıldığı zaman, İzmir rent a car, aracı geri alabilir.

 

            Trafikten çekme veya aracın çalınması gibi durumlarda, İzmir havalimanı oto kiralama kategorisinde, firma haberdar edilmelidir. Sürücünün sebep olduğu kazalardan ve trafik cezalarından, aracı kiralayan kişi sorumludur. Araç geç getirildiği zaman, geç geldiği süre kadar ücret ödenmek zorundadır. Bu durum, her iki tarafın mağdur olmaması içindir.