Ankara Dudak Dolgusu ile Biçimli Dudaklar

 Ankara Dudak Dolgusu ile Biçimli Dudaklar

Yüz şekline anlam veren dudak görünümü önemlidir. Ankara dudak dolgusu ile dudaklarınız daha dolgun ve estetik görünüm kazanır. Dudak biçimi zamanla dolgunluğunu kaybeder ve incelir. Kolay ve basit bir operasyonla dudaklar estetik görünüm alır ve dudaklarınızın hatları daha kalın olur. Dolgu işlemi sayesinde dudaklar dolgun görünüm alırken ayrıca biçimli de olur.

Profesyonel Dudak Dolgusu Tekniği

Dudak dolgusuyla yüz ifadeniz karakteristik görünüme kavuşur. Ankara dudak dolgusu ile ince dudak görünümüne son. Dudak dolgusu işleminde asimetrik görünüm sorunları da yok edilir ve dudakların yeniden biçim kazanması sağlanır. Dolgu işleminde dudaklar şekil alacağı gibi nem de kazanır.

Dudak Dolgu Tekniği İşlemi Nasıldır?

Dolgu işlemi öncesinde dudaklara ilk olarak anestetik krem sürülür. Anestetik krem dudakları uyuşturur. Dolgu işlemi sırasında dudaklarınız uyuşacağı için herhangi acı ya da ağrı duymazsınız. Dolgu maddesi ise dudağa enjeksiyon ile yapılır. İnce uçlu iğne ile enjeksiyon maddesi uygulanır. Uygulama sonrasında kişi günlük hayatına hemen döner. İlk defa dudak dolgusu yaptıracak olanlar ilk işlem sonrasından 2 hafta sonra tekrar bir uygulama daha yaptırması gerekir.

Dudak Dolgusu Kaç Dakika Sürer?

Dudak dolgusu işlemi süresi 20 dakikadır. Dudağınızda herhangi bir deformasyon varsa işlem biraz uzayabilir. Uygulamanın kalıcılığı kişinin yaşına ve cilt yapısına göre değişir. 6 ile 12 ay sürede etkisini korur. Dudaklara dolgun görünüm verirken biçim de kazandırılır.

Dudak Dolgusu İşleminde Risk Ne Orandadır?

Asit içerikli dolgu maddesi olan Hyalüronik asit dolgu maddesi kullanılarak işlem yapılır. Hyalüronik asit vücutta doğal olarak bulunur. Vücutta doğal bulunduğu için deri ile hemen uyum sağlar. Dudak dolgu işlemlerinde risk bulunmaz. Dudakları dolgun, kalın ve biçimli göstermek için akışkan jel kıvamına sahip Hyalüronik asit içerikli madde kullanılır. Dudak yapısına uygun doğal biçim verilirken, dolgu kazandırılır ve cildiniz de daha genç görünüme kavuşur.

Dudaklara yeni görünüm kazandırmak ve estetik biçimini sağlamak için Dr. Özgur Koldaş sizlere kalıcı çözümler sunuyor. Akupunktur, cilt bakımı, ameliyatsız cilt gençleştirme işlemleri ile cildinize kalıcı gençlik sağlarsınız. Gençliğinize tekrar kavuşacağınız gibi muayene salonunda cilt yapınız tanımlanarak sizlere en uygun yöntemler sunulur. Dudaklarınız daha genç görünüme kavuşacak ve dolgun görünüme sahip olacak. Yüksek teknolojili yöntemler kullanılarak cildiniz genç görünüm kazanmasına yardımcı olunur.