Alternatif Ödeme Yöntemi Paykasa

Alternatif Ödeme Yöntemi Paykasa
Oldukça kolay ve hızlı bir kullanım sağlayan, hemen hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği, ön ödemeli bir sisteme sahip olan paykasa kartlar, internet üzerinde güvenilir bir şekilde alışveriş yapmayı sağlar. Paykasa kart kullanımı ülkemizde faaliyet gösterdiği günden bu yana öncelikle bahis ve oyun siteleri olmak üzere günümüzde birçok alışveriş sitesi üzerinde faaliyet göstermektedir. Paykasa kart tek kullanımlık bir özelliğe sahiptir ve 16 haneli bir pin kodu içermektedir.

Paykasa kartı satın aldığınız platform üzerinden e- mail adresinize veya cep telefonunuza paykasa kartınıza ait 16 hanelik pin kodu gönderilmektedir. Bu pin kodunu internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde istenilen haneler üzerine yerleştirdiğiniz takdirde alışverişinizi kolaylıkla tamamlamış olmaktasınız.

 

Paykasa kartlar sayesinde internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar kredi kartı veya banka kartı bilgilerini girmelerine gerek kalmadan, ad, soyda, T.C. kimlik bilgileri gibi özel bilgilerini paylaşmalarına gerek kalmadan alışverişlerini gerçekleştirebilmektedirler. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan paykasa kartlar güvenliği açısından da müşterilere cazip gelmektedir. Paykasa al işlemini internet üzerinde paykasa kart satışı yapan siteler üzerinden satın almanız mümkündür. Paykasa satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de sitenin yeterince güvenilir olup olmamasıdır. Paykasa al işlemleri sırasında hesap açtırırken veya kart satın alma işlemi gerçekleştirirken adreslerin yetkili bayi veya resmi satış sitesi olup olmadığına dikkat etmeniz güvenliğiniz açısından büyük önem arz etmektedir.

 

Paykasa kart al işlemlerinizden sonra Paykasa kartınız adresinize kısa süre içinde teslim edilmektedir. Paykasa kartınız ve şifreniz elinize ulaştıktan sonra kartınızı dilerseniz online alışveriş noktasında dilerseniz de para transferi işlemlerinizde herhangi bir zorluk yaşamadan kullanabilirsiniz. Paykasa kartlar tek kullanım içerdiğinden dolayı diğer ödeme seçeneklerine göre çok daha güvenilir bir kullanım sağlamaktadırlar. Paykasa kartınız ile online alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra kartınız içinde kalan miktarı satın aldığınız paykasa kart platformu üzerinden veya resmi satış noktalarından bozdurabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı gibi kartlar açısından sizlere oldukça büyük kolaylık sağlayan Paykasa kartlar artık internet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizin güvenli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.